9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 26 Травня, 2022

Ракетний комплекс «Нептун» зацікавив ще одну країну

Український ракетний протикорабельний комплекс РК-360МЦ «Нептун» зацікавив ще одну країну.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Інформацію щодо іноземних замовників розкрив в інтерв’ю телеканалу Апостроф (проєкт Security Talks) генеральний директор Державного Київського конструкторського бюро «ЛУЧ» Олег Коростельов.

За його словами, переговори щодо придбання ракетного комплексу тривають з чотирма країнами.

“Хто саме, яка країна я б не хотів називати, але такі переговори тривають з чотирма країнами”, – сказав Олег Коростельов.

blank
Протикорабельний береговий комплекс РК-360МЦ “Нептун” на автомобільному шасі Tatra під час святкового параду з нагоди святкування 30-ї річниці відновлення незалежності України. Фото: АрміяInform

Раніше припускали, що Індонезія може стати першим закордонним покупцем «Нептуна». Повідомлялося, що вже підписано Меморандум про укладення контракту на постачання берегового мобільного ракетного комплексу РК-360МЦ.

Проте, зараз Олег Коростельов в цьому не впевнений і припускає що першим замовником може стати інша країна, але її назву він не повідомив.

“Ситуація змінюється, то була ніби Індонезія, але тут «випливли», ще дві країни які достатньо забезпечені фінансуванням і можливо навіть це буде першою не Індонезія”, – сказав генеральний директор КБ «ЛУЧ».

У липні, Олег Петрович Коростельов розказав, що у вітчизняному ракетному протикорабельному комплексі зацікавлені три країни. На той час, переговори щодо придбання перебували на різних стадіях.

blank
Запуск ракети Р-360 ракетного комплексу РК-360 “Нептун” Стопкадр з відео РНБО

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що Міністерство оборони України замовить ще один дивізіон протикорабельного ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун».

Крім того, командувач Військово-морських сил ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа в ефірі Телерадіостудії МО України «Бриз» заявив, що перший дивізіон берегових протикорабельних комплексів «Нептун» буде передано українським підрозділам до квітня 2022 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають