9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Ракетний комплекс “Вільха” готовий на 90% та проходить випробування

З 1 січня 2018 року Державне підприємство «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод» вийшло з підпорядкування Державного космічного агентства України (ДКАУ) і перейшов під управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МРЕТ).

Зараз це об’єднання оформляється документально, повідомив в інтерв’ю ІА «МОСТ-ДНІПРО» гендиректор заводу Леонід Шиман, передає Національний промисловий портал.

На його думку, перепідпорядкування зробить роботу заводу більш ефективної, адже в останні роки відносини з ДКАУ були напруженими і співпраця не складалося.

Рішення про виведення підприємства з-під управління космічного агентства було пов’язано, в тому числі, і з тим, що програма утилізації ракетного палива закінчується (залишилося 27 ступенів з 54), тепер більшість робіт заводу пов’язані із замовленнями для Міністерства оборони.

Один з проектів – «Вільха» – практично на 90% реалізується ПХЗ. Зараз проходять випробування, вже в цьому році має Генштаб повинен прийняти рішення про серійне виробництво цих ракет.

Так як Державне космічне агентство України останні 2 роки всіляко перешкоджало виконанню державного оборонного замовлення на ПХЗ, тому і було прийнято рішення спростити процедуру виконання держзамовлення. Зараз йде процес передачі підприємства в юрисдикцію Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Думаю, що до кінця I кварталу 2018 року цю Виконавши цю процедуру, – коментує Леонід Шиман.

Останні новини:

Зараз читають