9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Ракетна система «Вільха-Р» готова до серійного виробництва

Вітчизняний ракетний проєкт «Вільха-Р», розроблений ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», вже готовий до серійного виробництва. Про це розповів Генеральний директор Державного Концерну «Укроборонпром» Павло Букін.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

«Вільха-Р» готова до серійного виробництва. «Вільха-М» ще випробовується», – сказав він, відповідаючи на питання журналіста.

Також глава Держконцерну повідомив, що ціна серійних українських ракет буде менша, ніж ціна на їх аналоги на світовому ринку (до $200 тисяч). Це зумовлює певний інтерес до «Вільхи» зі сторони іноземних замовників.

blank
Олександр Турчинов оглядає виробничу лінію з виготовлення ракет Вільха на ДККБ «Луч». Травень 2019 року / Фото: turchynov.com

«У нас буде дешевше (ніж $200 тисяч). «Вільха» вже сьогодні має значний експортний потенціал. На всіх випробування присутні військові аташе дружніх країн. Вже є певне обговорення щодо перспективних постачання цих виробів. Знову ж важливо розуміти, яка кількість необхідна Міноборони. Як тільки запустимо комплекс в серію, будемо, в першу чергу, виконувати потреби Міністерства. А потім – експортні замовлення», – наголосив Павло Букін.

Нагадаємо, державні випробування модернізованих вітчизняних коригованих ракет «Вільха-Р» для комплексу «Вільха» були завершені 13 червня цього року. Зараз опрацьовується документація щодо прийняття цього виробу на озброєння ЗСУ. Перша версія «Вільхи» з дальністю до 70 км була прийнята на озброєння на початку 2019 року та вже виготовляється.

blank

Своєю чергою, державні випробування модернізованої версії коригованої ракети за збільшеною дальністю (до 130 км) «Вільха-М» заплановані на серпень-жовтень цього року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають