9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

«Радіонікс» розробив нову лінійку головок самонаведення для керованих ракет (фото)

«Радіонікс» розробив нову лінійку головок самонаведення (ГСН) для різних типів керованих ракет.

Про це розказав Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Нові оптичні головки самонаведення призначені для захоплення цілі по тепловому відбитку (це інфрачервоний діапазон – від 3 до 5 мкм).

Нові ГСН можуть бути адаптовані під будь-яку керовану ракету, де застосовується принцип наведення на тепловий сигнал від цілі – класу «повітря-повітря», «земля-повітря» та «земля-земля».

Інфрачервона ГСН-203Т має діаметр у 220 мм та забезпечує дальність захоплення типової цілі на зустрічному курсі – до 30 км, навздогін – понад 100 км. Поле захоплення: 2,0×2,0°. Час підготовки до пуску – до 2 хвилин.

blank
«Радіонікс» розробив нову лінійку головок самонаведення. Інфрачервона ГСН-203Т Фото: Defense Express

Конструктивно ГСН-203Т складається з двох основних вузлів: електронного блоку та гірокоординатора, який складається з приладу зображення із матричним охолоджуваним фотоприйомним пристроєм, що закріплений на гіростабілізованій платформі.

blank
Гірокоординатор нової головки самонаведення (ГСН) від «Радіонікс» Фото: Defense Express

Також нові головки самонаведення можуть бути виконані у лінійці від 50 до 90 мм, що цілком прийнято для застосування у високоточних ракетах для безпілотних літальних апаратів, а також для протитанкових ракетних комплексів, які працюють за принципом «вистрілив та забув».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають