9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 19 Жовтня, 2021

Приватна компанія освоїла капітальний ремонт БРЕМ-Ч та почала передавати відновлені машини до армії

 • Українська приватна компанія ТОВ «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС», учасник «Ліги оборонних підприємств», за власні кошти спільно з Конструкторсько-технологічним центром МО України розробила необхідну технічну документацію та освоїла капітальний ремонт броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ-Ч.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» наразі здатне в короткий термін відновити парк БРЕМ-Ч, які стоять на озброєнні ремонтних підрозділів механізованих частин Сухопутних військ ЗС України та вже робить це на виконання Державного оборонного замовлення. 

  Варто додати, що БРЕМ-Ч ЗСУ з 1991 року не проходили визначений виробником середній або капітальний ремонт.

  Освоєння капітального ремонту БРЕМ-Ч компанією ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» є прикладом успішної галузевої кооперації та приватно-державного партнерства. Зокрема, в ході освоєння капітального ремонту компанія залучила до виконання замовлення десятки українських постачальників різних форм власності. Також в ході освоєння ремонту БРЕМ-Ч було проведено заходи з імпортозаміщення, тому що вузли, агрегати та запасні частини для цієї машини виготовлялись у колишній Чехословаччині.

  Завдяки зусиллям, докладеним фахівцями ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» з організації кооперації та замісного виробництва, на цей час капітальний ремонт БРЕМ-Ч в Україні здійснюється без використання імпортованих запасних частин. На ремонтно-виробничих потужностях підприємства триває приймання та передача готових машин представникам ЗС України.

  Для своєчасного забезпечення ЗС України якісним та справним озброєнням та військовою технікою керівництву держави потрібно переглянути ставлення до приватного оборонного бізнесу. Зокрема, слід передбачити фінансування з боку держави НДКР та розгортання виробничих потужностей незалежно від форм власності оборонних підприємств, якщо це робиться в рамках виконання ДОЗ, або відповідні компенсації, якщо підприємство вклало власні оборотні кошти.

  Це дозволить значно прискорити зростання потенціалу ОПК України й здешевити вартість кінцевого продукту. Від цього виграють як ЗС України, так і обороноздатність держави в цілому.

  Довідка:

  Броньована ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-Ч на базі бойової машини БМП-1 VPV (vyproštovací pásové vozidlo) призначена для евакуації пошкоджених БМП із зони бойових дій, технічного обслуговування і ремонту бойових машин в польових умовах.

  БРЕМ-Ч була розроблена в 1976-1983 роках і вироблялась у Чехословаччині.

  Станом на 2019 рік серійне виробництво машин припинено.

  Екіпаж БРЕМ-Ч складається з трьох осіб, в десантному відсіку знаходиться машинне відділення з набором спеціального інструменту та обладнання.

  Машина обладнана тяговою лебідкою із зусиллям 12,5 тс. Буксирне приладдя дозволяє брати на буксир техніку вагою до 15 т. Вантажопідйомність гідравлічного крана – 2,5 т. Виносне електрозварювальне обладнання працює від генератора ВГ-700 двигуна УТД-20 базової машини.

  Озброєння – 7,62 мм кулемет ПКТ із б/к 2000 патронів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Аеропорт Херсон розширить зону вильоту пасажирського термінала (фото)

  Аеропорт Херсон планує розширити зону вильоту терміналу на 3 тисячі квадратних метрів, повідомили на підприємстві.

  Україна збільшила експорт високоолеїнової соняшникової олії в Китай

  У 2020/21 маркетинговому році Україна експортувала в Китай 86 тис. тонн (+14% до показника минулого року) високоолеїнової соняшникової олії.

  Нацполіція отримала 8 службових мікроавтобусів Ford Transit

  Зокрема ключі та сертифікати на службові мікроавтобуси Ford Transit отримали поліцейські в Житомирській, Луганській, Одеській, Рівненській, Харківській, Черкаській областях та м. Києві....

  Укрзалізниця продає гелікоптер Bell 430

  АТ «Укрзалізниця» планує продати непрофільні активи – машини представницького класу та гелікоптер Bell 430.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  На Запорізькій АЕС запустили риб для очищення ставків-охолоджувачів

  На Запорізькій АЕС провели традиційне зариблення ставка-охолоджувача. Фахівці гідротехнічного цеху випустили у водойму мальків риб-біомеліораторів, які сприятимуть нормальній роботі циркуляційних систем.

  Як українські науковці вирощують та вивчають унікальні антарктичні рослини (фото)

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики (ІМБГ) Національної академії наук України в рамках віртуальної екскурсії до лабораторії відділу генетики клітинних популяцій Інституту розповіли...

  У Житомирі в тестовому режимі запустили нову ТЕЦ на альтернативному паливі

  Теплоелектростанцію у Житомирі, котра працюватиме на подрібненій деревині, планують повноцінно запустити в роботу у грудні 2021 року.Передає Національний Промисловий...

  У системі “СЕТАМ” виставили на продаж заарештований буксир-штовхач River Tiger 1965 року випуску

  Держпідприємство "СЕТАМ" виставило на продаж через електронний аукціон OpenMarket заарештований буксир-штовхач River Tiger (колишня назва "Капітан Степанюк") 1965 року випуску за 6,162...

  Зараз читають

  Державне оборонне замовлення виконано на 75% – Уруський

  У середу, 13 жовтня, на базі Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості відбулась чергова нарада щодо стану...

  Вперше з 2014 року КБ Луч не отримало нових замовлень від Міноборони на ПТРК

  На 2022 рік Державне київське КБ «ЛУЧ» не отримало від Міноборони України замовлень на виробництво нових ПТРК.

  «Миколаївський суднобудівний завод» прийняв на ремонт патрульний катер «Скадовськ» (фото)

  На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» зайшов для докового ремонту патрульний катер Р170 «Скадовськ» Військово-морських сил України.

  Крюківський вагонобудівний завод виготовив 574 вантажних вагони з початку року

  Крюківський вагонобудівний завод в січні-вересні 2021 року, у порівнянні з січнем-вереснем 2020 року, зменшив виробництво вантажних вагонів...