9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Приватна компанія на замовлення ЗСУ відремонтує близько 150 двигунів для бронетехніки, систем залпового вогню та ЗРК

 • Чергові два великих тендери, з пакета “липневих” замовлень Міноборони, з капітального ремонту значної партії дизельних двигунів попередньо виграла приватна фірма “ПРОМЕНЕРГО”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  За даними, оприлюдненими на майданчику ProZorro, приватна компанія без конкуренції має відремонтувати 120 двигунів УТД-20 (використовуються в БМП-1/2) та 25 двигунів Д12А-525, Д12А-525А, 5Д20-К-300, 5Д20-Б-300, В-46-4, В-46-2С1 (можуть бути встановлені на військові спецмашини/тягачі МАЗ-7310, БМД, ЗРК “Бук” тощо).

  Тендер з Міноборони на ремонт 120 двигунів УТД-20

  При цьому, в тендері на капітальний ремонт 120 двигунів УТД-20 та їх модифікацій на суму 48 280 320 гривень (ремонт виробів має бути виконаний до кінця листопада ц.р.) приватна компанія не мала конкуренції.

  В іншому замовленні Міноборони, на ремонт 16 Д12А-525, Д12А-525А (використовується, наприклад, як двигун в платформах для РСЗВ “Смерч” МАЗ-543/МАЗ-7310), шести одиниць 5Д20-К-300, 5Д20-Б-300 (зокрема використовують як дивгун на БМД-1) та трьох одиниць В-46-4, В-46-2С1 (може бути використаний на гусеничному шасі ГМ-569 для ЗРК “Бук”) компанію було обрано, серед інших учасників, попри не саму мінімальну цінову пропозицію.

  За вже укладеним контрактом на суму у 9 807 326,4 гривні “ПРОМЕНЕРГО” має до 30 листопада здійснити капітальний ремонт вищевказаної номенклатури ДВС на потреби Збройних сил України.

  Договорі між “ПРОМЕНЕРГО” та Міноборони на ремонт двигунів

  Зазначимо, у липні Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком оперативного, технічного та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розмістив цілу низку тендерів на відновлення вантажних автомобілів, вантажних автомобільних тягачів, тягачів типу МТ-ЛБ, БТР-3, танків Т-64 й Т-72 та іншої бронетехніки.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Дауґавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Новий сучасний цех відкрила птахофабрика на Волині

  Володимир-Волинська птахофабрика 21 жовтня відкрила цех з виготовлення м'ясо-кісткового борошна. Він входить в проєкт будівництва нового Переробного...

  Відтепер українські фермери можуть експортувати велику рогату худобу до Лівії

  Влада України узгодила з Лівією двосторонню форму ветеринарного сертифіката на експорт племінної великої рогатої худоби. Тепер українські...

  На Житомирщині запустили нове виробництво житнього і цільнозернового борошна

  На Житомирщині компанія “Зернова База України” почала випускати житнє борошно. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Україна збільшила експорт феросплавів у вересні

  Українські підприємства у вересні 2021 наростили експорт феросплавів на 35,6% у порівнянні з відповідним місяцем 2020 року...