9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Прикордонники випробовують новий український пістолет-кулемет SMG-15

Державна прикордонна служба України провела випробування нового пістолета-кулемета вітчизняного виробництва SMG-15, яким планують озброїти прикордонників.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Пістолет-кулемет SMG-15 калібру 9х19-мм розроблений спеціалістами ТОВ «УКРОП», компанії виробника нової гвинтівки української армії UAR-10 (військова версія карабіну Zbroyar Z-10).

За ініціативи Адміністрації Держприкордонслужби, із залученням експертів з інших силових відомств, протягом тижня було проведено визначальні відомчі випробування SMG-15. Під час яких було перевірено його тактико-технічні та ергономічні характеристики, а також можливості ведення стрільби при критичних умовах та екстремальних температурах (+500С та -400С).

За результатами випробувань пістолет-кулемет SMG-15 зарекомендував себе як надійний зразок озброєння та показав задовільні результати. За домовленістю з підприємством-виробником партію пістолетів-кулеметів SMG-15 буде передано до одного з підрозділів охорони кордону для підконтрольної експлуатації в реальних умовах служби.

blank

«Поетапний перехід на нові види озброєння дозволить підвищити вогневу міць прикордонних підрозділів», – зазначають у відомстві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають