9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Прикордонники отримала 10 безпілотників від Великобританії (відео)

Британська сторона передала прикордонникам 10 сучасних квадрокоптерів DJI MAVIC різних модифікацій на 1,2 млн гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

У пресслужбі ДПСУ відзначають, що подібні квадрокоптери дозволяють ефективно контролювати український кордон вдень та вночі.

Техніка була передана Державній прикордонній службі України в рамках двостороннього співробітництва між Адміністрацією Держприкордонслужби та Посольством Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні.

БПЛА оснащені сучасними камерами та здатні вести запис оперативного відео у форматі 4К з висоти до 6 кілометрів. Навчання персоналу буде забезпечене британськими фахівцями.

blank
Передані ДПСУ квадрокоптери DJI MAVIC / Фото: ДПСУ

Нові квадрокоптери будуть доправлені на ділянку Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Подібні апарати дуже допоможуть місцевим прикордонникам в нагляді державного кордону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

blank
Передані ДПСУ квадрокоптери DJI MAVIC / Фото: ДПСУ

Варто відзначити, що останнім часом в Держприкордонслужбі почали активно впроваджувати використання безпілотних технологій. При цьому, окрім використання різних моделей закордонного виробництва в оснащенні захисників границі є й українські зразки.

Зокрема, у червні цього року Головний центр Держприкордонслужби України отримав від приватного ТОВ “ВІК “Девіро” безпілотний авіаційний комплекс “Лелека 100”. Цей БПЛА активно використовується при розвідці під час бойових дій на Сході країни та є одним з найбільш розповсюджених в Збройних силах України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають