9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

Прибутки Львівського бронетанкового заводу зросли у понад 30 разів

 • Прибутки ДП «Львівський бронетанковий завод» (ЛБТЗ) за підсумками 2020 року зросли на 2656% – з 2,5 мільйона гривень у 2019-му, до 81,9 мільйона гривень у 2020 році.

  Про це свідчить оприлюднена фінансова звітність державного підприємства, передає Національний Промисловий Портал з посланням на UMP.

  Так чистий дохід Львівського бронетанкового заводу за 2020 рік склав 711,74 млн грн, що на 261% більше показників попереднього року (197,13 млн грн). Чистий прибуток (що залишився після операційних витрат та сплати податків) склав 81,89 млн грн проти 2,48 млн у 2019-му.

  Пожежні танки ГПМ-54 відновлені та модернізовані на ДП “ЛБТЗ”

  Судячи зі звітності у 2020 році підприємство отримало більше замовлень – собівартість поставленої продукції (наданих послуг) зросла з 177,58 млн до 577,84 мільйона гривень.

  Також зросли прибутки від операційної діяльності – з 8,41 млн до 91,32 млн грн.

  Відчутно зросли витрати на оплату (на 37%) – із 117,37 млн до 130,45 млн грн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  Зараз читають

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.

  В Україні розробили БПЛА-мішень RZ-60 для випробувань зенітних ракет

  Технічний директор ПрАТ "Рамзай" Володимир Шатов під час круглого столу "Тактичні оборонні системи, які невідкладно потрібні армії"...

  Нова РЛС «Фенікс-1» прийнята на озброєння української армії

  На озброєння Збройних сил України прийнято станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» від КП «НВК «Іскра».

  З наступного року Міноборони закуповуватиме більше озброєння і техніки за відкритими процедурами

  Озброєння та військова техніка, які пройшли стадії дослідно-конструкторських робіт, стоять на озброєнні та експортуються до іноземних країн,...