9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Проведено успішні випробування ракети “Вільха-М”

30-31 березня Державне Київське конструкторське бюро “ЛУЧ” провело чергове успішне випробування ракети “Вільха-М”, що здатна вражати цілі на відстані у 120 кілометрів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу концерну “Укроборонпром”.

“Потрапили в ціль” – “ЛУЧ” успішно провів випробування ракети “Вільха-М”! Ціль на відстані 120 км – уражена. Попри карантин та холодну погоду випробування проходили під особистим керівництвом Олега Петровича Коростельова, генерального конструктора ДККБ “ЛУЧ” та його колег, які продовжують повним складом працювати над державним замовленням. Гордість!” – так Айварас Абромавичус, генеральний директор ДК “Укрооронпром” прокоментував чергові успішні випробування ракети “Вільха-М”.

“Вперше в Україні в умовах замкнутого циклу досягнуто ураження цілі на відстані 120 км. Незважаючи на складні метеоумови, за яких відбувалися випробування, усі запуски були успішними”, – написав свекретар РНБО Данілов на своїй сторінці в соцмережі Facebook, оприлюднивши відео випробувального запуску ракети. 

Ніякий коронавірус не зупинить виконання української ракетної програми! Маємо гарну новину – ДККБ «Луч» 30-31 березня проведено чергове успішне випробування ракети «Вільха-М». Вперше в Україні в умовах замкнутого циклу досягнуто ураження цілі на відстані 120 км. Незважаючи на складні метеоумови за яких відбувалися випробування, усі запуски були успішними.Реалізація української ракетної програми проходить за активної участі Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ.Слава Україні!

Опубліковано Олексієм Даниловим Середа, 1 квітня 2020 р.

“Ніякий коронавірус не зупинить виконання української ракетної програми”,  – додав Секретар РНБО. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають