9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Державне конструкторське бюро «Південне» вже захистило аванпроєкт надзвукової авіаційної керованої ракети.

Захист аванпроєкту нової надзвукової авіаційної ракети під назвою «Блискавка» перед комісією Міністерства оборони України відбувся минулого року.

“Над напрямком надзвукової ракети ми дуже плідно працюємо з КБ «Південне». У цьому сенсі маємо гарний доробок і вже випробували прототип двигуна на ракету у себе на стендах”, – розказав Генерального конструктора держпідприємства Ігоря Кравченко.

У разі прояву зацікавленості проєктом з боку Міністерства оборони України роботи над ракетою можуть бути продовжені у вигляді відкриття дослідно-конструкторської роботи.

“З нашого боку, я впевнений, що затримки не буде. Створення проєкту «Блискавка», як першого пілотного проєкту, це відпрацювання певних технологічних рішень. Проєкт гідний, і я вважаю, що нашій державі він під силу. І щодо фінансової складової, ціни на таку продукцію цілком помірні, тому ми матимемо своє, а не купуватимемо”, – додав Генеральний конструктор ДП «Івченко-Прогрес».

Презентація концепції надзвукової авіаційної керованої ракети «Блискавка» відбулась на міжнародній виставці озброєнь та військової техніки «Зброя та безпека-2019».

blank

Головним розробником нової ракети є Державне конструкторське бюро «Південне», ДП «Івченко-Прогрес» виступає партнером та займається розробкою двигуна для ракети.

Як заявляє розробник, ракету можна буле застосовувати по наземних цілях (клас «повітря-земля»).

У якості платформи-носія пропонуються літаки типу Су-27 (після проведення модернізації) та Су-24М, які перебувають на озброєнні Повітряних сил України, а також у перспективі інші типи бойових літаків, що будуть прийняті на озброєння.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають