9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Міністерство оборони України провело державні випробовування некерованої авіаційної ракети РС-80 «Оскол»

Київське підприємство ДАХК «Артем» продовжує освоєння нових типів військової продукції та озброєння. Так, вчора, 21 серпня, стало відомо, що були завершені випробування 80-мм НАР «Оскол».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Олександра Штупуна.

Державні випробування дослідного зразка ракети проводилися на одному з українських полігонів протягом трьох днів. За їх проведення відповідала чернігівська бригада Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. Запуск «Осколов» здійснювався з вертольота Мі-8МСБ-В, який був наданий ПАТ «Мотор Січ».

«Виріб РС-80 «Оскол» є повністю вітчизняною розробкою, всі комплектуючі також українського виробництва», – зазначив ТВО керівника Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Володимир Башинський.

Повідомляється, що український вертоліт на полігоні, під час випробувальних стрільб, використав близько 300 некерованих авіаційних ракет. За підсумком були підтверджені основні тактико-технічні характеристики РС-80, також була підтверджена можливість їх застосування з підвісних блоків, що встановлюються на вертольоти сімейства Мі-8.

blank
НАР РС-80 «Оскол». Фото: Миколи Лазаренка

Нагадаємо, інформацію про те, що незабаром відбудуться випробування нових НАР РС-80 «Оскол» озвучили під час недавніх відвідин Президентом України ДАХК «Артем». Тоді ж було продемонстровано зразки продукції заводу, серед яких була помічена і нова ракета.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають