9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Протикорабельний комплекс «Нептун» одночасно знищив дві морські цілі (відео)

Протикорабельний ракетний комплекс РК-360МЦ залпом крилатих ракет знищив дві надводні цілі в ході чергового етапу випробувань на Державному випробувальному полігоні «Алібей».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

“Після старту з пускової установки дві ракети вийшли запрограмованим маршрутом до двох цілей у Чорному морі. Завдяки спеціальному польотному завданню, кожна головка самонаведення отримала координати цілей: курс, дальність польоту й час, який затрачується для захоплення кожної з цілей. Перша морська ціль перебувала на відстані 85 км, а друга – до 110 км. Відстань між ними становила понад 20 км”, – повідомив гендиректор КБ «ЛУЧ» Олег Коростельов.

“Під час свого польотного шляху за 10-15 км до двох точок ураження ракети самостійно знизилися до 5 м над рівнем Чорного моря. Далі ракети розрахували оптимальну точку влучення, подолали шлях, що залишився, й знищили дві морські цілі. Я всіх вас вітаю! Випробування пройшли успішно, всі надводні цілі вражені на заданій дальності”, – підкреслив Коростельов.

Нептун. Краса.

Опубліковано Svitlana Panaiotidi Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Раніше ми повідомляли, що 26 по 30 травня на полігоні “Алібей” в Одеській області пройдуть випробування вітчизняних протикорабельних ракет комплексу РК-360МЦ

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають