9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Прототип бойової машини піхоти «Кевлар-Е» від компанії «Укріннмаш»

У мережі з’явилось фото прототипу бойової машини піхоти (БМП) «Кевлар-Е» від приватної компанії «Укріннмаш».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Вперше зображення цієї бойової машини у вигляді проєкту та деяких коротких даних з’явилось у 2018-у році.

БМП «Кевлар-Е» виготовлена на шасі САУ 2С1 де замість башти зі 122-мм гарматою зроблена надбудова для збільшення висоти десантного відділення та встановлений бойовий модуль «Штурм».

Екіпаж бойової машини складаю 3 особи:

  • командир машини
  • навідник
  • механік-водій

Також ця БМП може брати до 6 військовослужбовців десанту.

blank
Фото прототипу БМП «Кевлар-Е». Бойова машина піхоти “Кевлар-Е”

Нещодавно один з авторів Українського мілітарного порталу Mariner – публікував інший проєкт цієї компанії під назвою «Кевлар», що був продемонстрований під час виставки «Зброя та безпека 2017», на якому планувалось встановлювати силові установки Cummins. Тому очікується, що на бойову машину «Кевлар-Е» також планується встановити цей двигун. Що забезпечить швидкість 70 км/год по шосе.

Приватна корпорація «Укріннмаш» об’єднує ряд машинобудівних підприємств Харківщини зокрема та України загалом, що спеціалізуються в основному на випуску деталей для сільськогосподарської, комунальної та військової техніки.

Вона вже проводить роботи з модернізації самохідного ПТРК «Штурм-С» в інтересах Сухопутних військ Збройних сил України, як субпідрядник до цього проєкту залучене Державне підприємство «Державне київське конструкторське бюро «Луч».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають