9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Про реформу Армії у 2016 році

blankОдним з найбільших стратегічних досягнень Міністерства оборони України 2016 року, над яким працювали фахівці Міноборони, Генерального штабу ЗСУ, представники НАТО, іноземні радники та громадські активісти, є розробка та затвердження Стратегічного оборонного бюлетеня, повідомляє Народна Армія.

2016 рік для Міністерства оборони України став ключовим у контексті проведення системних реформ. – зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

У документі чітко окреслено п’ять стратегічних цілей та строки їхньої реалізації. Відповідно до цього документа, зміни в українській армії відбудуться до 2020 року з урахуванням актуальних воєнно-політичних загроз.

Наступним кроком після затвердження Стратегічного оборонного бюлетеня є розробка та впровадження Державної програми розвитку Збройних Сил, Державної програми розвитку інших складових сил оборони, а також Державної цільової оборонної програми. З ухваленням СОБ та розробкою Державної програми розвитку українські Збройні Сили поступово стають сумісними з військами держав-членів НАТО та ЄС.

«Впровадження стандартів НАТО не слід сприймати як кінцеву мету реформи. Це радше інструмент для зміцнення Збройних Сил України, які будуть здатні забезпечити відновлення територіальної цілісності та недоторканність українських кордонів». – зазначив Ігор Долгов, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції

blank

5 липня 2016 року Президент України затвердив документ під назвою «Предмети однострою та знаки розрізнення Збройних Сил України»

Уперше військовослужбовці Збройних Сил продемонстрували нові однострої на параді в Києві з нагоди 25-ї річниці незалежності України. Ці зразки виготовлено відповідно до Концепції форми одягу військовослужбовців.

Основне завдання у розробці нової форми ЗСУ — створення суто українських одностроїв, військового одягу з виразною національною автентичністю і при цьому стильного, зручного, по-європейськи демократичного.

Над створенням нової військової форми працювала робоча група, до складу якої увійшли представники Міноборони, геральдисти, художники, історики та волонтери. Загалом близько 20 спеціалістів майже півтора року розробляли військові однострої. Це майже 1700 елементів. За цей час розроблено елементи парадної та повсякденної форми одягу для рядового, сержантського та офіцерського складу всіх родів та видів ЗСУ з урахуванням порядку її носіння.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають