9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 17 Січня, 2021

Про реформу Армії у 2016 році

 • Одним з найбільших стратегічних досягнень Міністерства оборони України 2016 року, над яким працювали фахівці Міноборони, Генерального штабу ЗСУ, представники НАТО, іноземні радники та громадські активісти, є розробка та затвердження Стратегічного оборонного бюлетеня, повідомляє Народна Армія.

  2016 рік для Міністерства оборони України став ключовим у контексті проведення системних реформ. – зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

  У документі чітко окреслено п’ять стратегічних цілей та строки їхньої реалізації. Відповідно до цього документа, зміни в українській армії відбудуться до 2020 року з урахуванням актуальних воєнно-політичних загроз.

  Наступним кроком після затвердження Стратегічного оборонного бюлетеня є розробка та впровадження Державної програми розвитку Збройних Сил, Державної програми розвитку інших складових сил оборони, а також Державної цільової оборонної програми. З ухваленням СОБ та розробкою Державної програми розвитку українські Збройні Сили поступово стають сумісними з військами держав-членів НАТО та ЄС.

  «Впровадження стандартів НАТО не слід сприймати як кінцеву мету реформи. Це радше інструмент для зміцнення Збройних Сил України, які будуть здатні забезпечити відновлення територіальної цілісності та недоторканність українських кордонів». – зазначив Ігор Долгов, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції

  5 липня 2016 року Президент України затвердив документ під назвою «Предмети однострою та знаки розрізнення Збройних Сил України»

  Уперше військовослужбовці Збройних Сил продемонстрували нові однострої на параді в Києві з нагоди 25-ї річниці незалежності України. Ці зразки виготовлено відповідно до Концепції форми одягу військовослужбовців.

  Основне завдання у розробці нової форми ЗСУ — створення суто українських одностроїв, військового одягу з виразною національною автентичністю і при цьому стильного, зручного, по-європейськи демократичного.

  Над створенням нової військової форми працювала робоча група, до складу якої увійшли представники Міноборони, геральдисти, художники, історики та волонтери. Загалом близько 20 спеціалістів майже півтора року розробляли військові однострої. Це майже 1700 елементів. За цей час розроблено елементи парадної та повсякденної форми одягу для рядового, сержантського та офіцерського складу всіх родів та видів ЗСУ з урахуванням порядку її носіння.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Літаки Ан-26 Збройних сил України відновили польоти

  Транспортні літаки Ан-26 Повітряних Сил Збройних сил України відновили польоти після авіакатастрофи з падінням штурманського літака Ан-26Ш.

  США передали Сухопутним військам партію броньованих HMMWV

  Сполучені Штати Америки передали Сухопутним військам ЗС України партію позашляховиків HMMWV.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна продовжує імпортувати турецькі тепловізійні станції для ПТРК «Скіф»

  У серпні 2020 року ДП СЗТФ «Прогрес» імпортувало з Туреччини 26 тепловізійних камер EYE-LR-S для приладів наведення протитанкових ракетних комплексів ДККБ «ЛУЧ».

  ХКБМ закуповує ряд комплектуючих для виробництва 25 нових БТР-4Е

  Державне підприємство "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", розмістило на сайті ProZorro низку тендерів...

  До навчальних центрів Збройних сил надійшло понад 370 сучасних тренажерів

  Збройні сили України активно оснащують власні підготовчі центри сучасними українськими тренажерами. Наразі, практичний вишкіл майже всіх категорій військових фахівців українського війська відбувається,...

  За рік в Україні виготовлено 699 автобусів

  Згідно з даними асоціації українських автовиробників "Укравтопром", на українських заводах у грудні 2020 року виготовлено 523 одиниць автотранспортних засобів, що на 6%...

  Термінали ТІС торік перевалили 36,6 мільйона тонн вантажів

  За підсумками 2020 року терміналами ТІС в порту Південний було оброблено 36,6 мільйона тонн вантажів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Укрзалізниця капітально відремонтує двоповерхові поїзди Skoda на київському підприємстві

  ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод" (КЕВРЗ) виконає капітальний ремонт в обсязі КР-1 двох електропоїздів Skoda City Elephant EJ675 філії УЗ "Українська залізнична швидкісна...

  Зараз читають

  У Самборі створюють виробництво екологічного пакування

  У Самборі на території колишнього хлібокомбінату планують відкрити завод із виробництва картонної та паперової упаковки, продукцію з...

  На Прикарпатті завершують будівництво моста через річку Луква (фото)

  Капітальний ремонт мосту через річку Луква в с. Боднарів на трасі Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці...

  Кулемет КТ-7,62 від заводу «Маяк» пройшов випробування холодом

  Кулемет КТ-7,62, розробки та виробництва підприємства «Завод «Маяк», що входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов випробування холодом.

  На Південній залізниці з’явилися локомотиви з супутниковою навігацією і відеоконтролем (фото)

  Філія АТ Укрзалізниця "Південна залізниця" 24 грудня минулого року провела традиційну виставку тягового рухомого складу. На ній...