9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Приватний сектор оборонно-промислового комплексу на сьогодні виконує близько половини державного оборонного замовлення

 • Про це заявив директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) Валентин Бадрак на прес-конференції у Києві.

  “2017 рік дав нам сигнал, що усі моменти, пов’язані зі сферою переозброєння українського війська, мали тенденцію до покращення. Серед позитивних таких згадувань – суттєво змінилися погляди на роль і місце приватного сектору ОПК, і приватний сектор оборонного виробництва сьогодні виконує десь половину робіт в межах державного оборонного замовлення. Тобто, бере дуже потужну участь у переозброєнні”, – сказав Бадрак.

  Він також звернув увагу на те, що вдалося, “незважаючи на зовнішній і внутрішній опір”, домогтися переходу України на нові засоби захищеного зв’язку. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Укрінформ

  “Початок створення “москітного флоту” – також 2017 рік. Ще одне позитивне згадування – у нас ніколи не було у сфері переозброєння проектів, де було військово-технічне співробітництво в інтересах Збройних сил України. Сьогодні таких проектів фактично два: перший – це вже згаданий мною зв’язок, і другий – створення розвідувально-ударного комплексу “Сокіл” із залученням іноземних технологій”, – зазначив експерт.

  Водночас, директор ЦДАКР вказав і на деякі негативні тенденції: “Як і раніше, у нас є проблеми з якістю виробництва озброєнь, з кількістю озброєння та їх постачання у ЗСУ. У нас залишається неподолані проблеми серійних виробництв, які обіцяні давно. Це і танк “Оплот”, і “Дозор”, і деякі типи безпілотних авіаційних комплексів”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  У Харкові опрацьовують встановлення бойового модуля «Парус» на БМП

  У Харкові, на одному з підприємств військово-промислового комплексу, опрацьовують встановлення бойового модуля «Парус» на бойову машину піхоти.

  В Україні збільшилося виробництво металургійної продукції

  За січень-квітень 2021 року у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року виробництво чавуну в Україні збільшилося на...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.

  Миколаївський портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше судно з початку своєї роботи

  У Миколаєві портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше у своїй історії судно з максимальною інтенсивністю, обробивши панамакс Georgia...