9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

Пріоритетом для Зенітно-ракетних військ України стане закупівля нових ЗРК середньої дальності

 • Командувач Повітряних сил Збройних сил України Сергій Дроздов заявив, що до 2025 року пріоритет для зенітно-ракетних військ полягатиме у переоснащенні на новий зенітно-ракетний комплекс середньої дальності.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Таку інформацію генерал-полковник розказав на презентації Візії Повітряних сил-2035 для народних депутатів України.

  Основні заходи переоснащення зенітно-ракетних військ на сучасні зенітно-ракетні комплекси середньої дальності мають відбутися протягом першої фази реалізації Візії (2020 – 2025 роки).

  “Протягом першого етапу до 2025 року головний пріоритет буде наданий переоснащенню зенітних ракетних військ на сучасний зенітний ракетний комплекс середньої дальності”, – розказав Сергій Дроздов.

  У Візії їх загальна чисельність оцінена в кількості 36 – 40 одиниць, серед потенційних зразків названий ЗРК типу NASAMS, розробки та виробництва норвезької компанії Kongsberg.

  До 2025 року пріоритет для ЗРВ – переоснащення на новий ЗРК середньої дальності. Потреба у ресурсах становить орієнтовно 50 млрд грн.

  Впродовж третьої фази реалізації Візії, яка припадає на 2030 – 2035 роки має бути закуплений в обмеженій кількості зенітний ракетний комплекс великої дальності.

  “Головні зусилля мають бути зосереджені на постачанні зенітних ракетних комплексів великої дальності з можливістю ведення протиракетної оборони”, – додав Сергій Дроздов.

  У Візі називається необхідна кількість таких зенітних ракетних комплексів у 9 – 12 одиниць.

  Серед зразків які можуть бути придбані – західні ЗРК типу SAMP-T та Patriot, серед перспективних вітчизняних аналогів – ЗРК-С(В)Д, але цей варіант можливий в разі успішної реалізації проєкту зі створення вітчизняного зенітного ракетного комплексу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  ВМС України визначається з випробувальною платформою для корабельної версії комплексу «Нептун»

  Військово-морські сили України визначаються з випробувальною платформою до морської версії ракетного комплексу «Нептун».Про...

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі.Про це...

  Ізмаїльський порт став новою точкою маршруту міжнародного потяга “Вікінг”

  Вперше в Ізмаїл відправився поїзд комбінованого транспорту "Вікінг". У його складі перевозиться 41 40-футовий контейнер з целюлозою.

  Рада погодила закупівлю спеціального судна для дослідження Антарктиди

  Верховна Рада погодила купівлю спеціального дослідницького судна льодового класу для дослідження АнтарктидиПередає Національний Промисловий...