9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 17 Вересня, 2021

Представники Пакистану ознайомилися з новими зразками авіаційної техніки та озброєння України (відео)

 • Делегація Ісламської Республіки Пакистан на чолі із командувачем Військово-повітряних сил головним маршалом авіації Муджахідом Анваром Ханом працювала у Василькові.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Головною метою робочої зустрічі, яка відбулася в 40-й бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України, є поглиблення військового співробітництва, обговорення перспективних напрямів двостороннього співробітництва між повітряними силами обох країн.

  Свого колегу із групою офіцерів зустрів Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов, який відзначив дружні стосунки між народами й прагнення розвивати та зміцнювати економічні та культурні зв’язки, здійснювати пошук нових підходів у двосторонньому військовому та військово-технічному співробітництві.

  Водночас, українські авіатори ознайомили гостей зі структурою, життєдіяльністю, зразками озброєння і військової техніки військових частин виду. На аеродромі бригади, пакистанські колеги відвідали статичний показ бойових літаків, дізнались про підготовку та навчання льотного складу.

  Важливо зазначити, що різностороннє співробітництво обох держав підсилено партнерськими відносинами, взаєморозумінням та довірою, а схожість завдань і спільний інтерес у пошуку найбільш ефективних шляхів реформування та розвитку Повітряних Сил без сумніву є і будуть основою поглиблення співпраці та якісних змін у перспективі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.

  НАН України проводить випробування супутника “Січ-2-30” на замовлення КБ “Південне”

  Український космічний апарат «Січ-2-30» проходить комплекс випробувань в установах Національної академії наук України.Передає Національний...

  В Україні почали розробляти документацію для ОТРК на чеському шасі Tatra

  В Україні працюють над технічною документацією по переведенню перспективного оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) на колісне шасі Tatra.

  В Україні розроблено нову оптико-прицільну станцію ОПС-3

  ДП «Ізюмський приладобудівний завод» розробило високоточну оптико-прицільну станцію наведення ОПС-3 для військової техніки.Передає Національний...