9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Представники Індонезії відвідали підприємство «Українська бронетехніка»

Технічну базу підприємства «Українська бронетехніка» відвідала делегація Міністерства оборони Індонезії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Підприємство відвідали віцеадмірал ПС Головного управління сил оборони Міноборони Індонезії Ніколасом Понанг Джавото і Посол Індонезії в Україні Проф. Др. Юдді Кріснанді.

Представники Індонезії ознайомилися з виробничими потужностями «Української бронетехніки», а також основними продуктами з портфоліо компанії: СБА «Варта» і «Новатор», зразками артилерійської зброї та боєприпасів до неї.

Відзначається, що особливий інтерес виник до проєктів модернізації БМП-1 та БМП-2, а також розробки нової гусеничної плаваючої машини піхоти БМП-Вартовий.

blank
Фото: Делегація Індонезії на КВП «Українська бронетехніка». Вересень 2020

«Наша техніка чудово показує себе в процесі інтенсивної експлуатації в реальних бойових умовах», – зазначив генеральний директор ТОВ «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас.

На підприємстві повідомляється, що презентована військова техніка та озброєння потенційно цікава силовим структурам Індонезії.

«Ми дуже дякуємо членам делегації на інтерес і схвальні оцінки і сподіваємося, що сьогоднішня зустріч стане початком взаємовигідної співпраці в найближчому майбутньому», – зазначив Дмитро Поляков, перший заступник генерального директора компанії.

blank
Фото: Делегація Індонезії на КВП «Українська бронетехніка». Вересень 2020

Візит делегації Міноборони Індонезії відбувся за сприяння ДП «Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «ПРОГРЕС», офіційного експортера/імпортера військових товарів і послуг в Україні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають