9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Представники 20 підприємств увійшли до науково-технічної ради “Укроборонпрому”

 • Затверджено персональний склад Науково-технічної ради Державного концерну “Укроборонпром” – до неї увійшли представники 20 конструкторських бюро, науково-дослідних інститутів та підприємств-учасників Концерну з різних секторів: авіабудування, бронетанкової техніки, радіолокації, радіозв’язку та спеціального приладобудування, суднобудування та морської техніки, високоточної зброї та боєприпасів.

  Відповідне рішення було прийнято на засіданні НТР, яке відбулося 24 червня в онлайн-режимі. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу ДК “Укроборонпром”.

  Серед підприємств, які беруть участь у роботі цього дорадчого органу Концерну: Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова, ДП “Антонов”, ДП “Запорізьке машинобудівне КБ “Прогрес” імені академіка О.Г. Івченка, “НВК “Іскра”, ДП НВК “Зоря”-“Машпроект”, ДП “Дослідно-проєктний центр кораблебудування”, ДП Держ ККБ Луч, ДАХК “Артем” та інші.

  “Цього місяця було затверджено Положення про Науково-технічну раду Укроборонпрому, одними з основних завдань якої є визначення перспективних напрямів наукової та науково-технічної діяльності підприємств Концерну, а також надання науково-обґрунтованих рекомендацій формування та реалізації державних програм розвитку ОВТ та програм створення нових технологій. Попри карантин, за 2 місяці роботи нам вдалося побудувати ефективну співпрацю із представниками легендарних конструкторських бюро Укроборонпрому, передових підприємств та унікальних науково-дослідних інститутів, які увійшли до складу Ради. Ми покладаємо великі сподівання на роботу НТР. Для нас це і консультаційна основа для конструкторської реформи, і передумова створення передового центру інновацій, і платформа для комунікації та координації дій у сфері новітніх розробок, – заявив генеральний директор ДК “Укроборонпром” Айварас Абромавичус.

  З моменту перезапуску роботи Науково-технічної ради було визначено перелік перспективних інноваційних продуктів, який стане основою продуктової стратегії Концерну, узгоджено новий формат подання ініціативних дослідно-конструкторський робіт, запущено реформу конструкторського напрямку.

  “Ми розпочали велику трансформацію конструкторського напрямку, особливо в частині, яка стосується інтелектуальної власності та навчання конструкторів. Ми провели внутрішнє оцінювання і визначили, що однією з важливих сфер розвитку компетенцій наших конструкторів є проєктний менеджмент. Тому ми розробили перший етап впровадження проєктного менеджменту для конструкторських проєктів, незабаром проведемо відповідне навчання. Це допоможе оновити інструменти та підходи до розробок за рахунок оптимізації процесів та суттєвого скорочення терміну таких робіт”, – переконана заступник генерального директора з інновацій Концерну Надія Васильєва.

  Науково-технічна Рада ДК “Укроборонпром” – це дорадчий орган, покликаний координувати зусилля профільних дивізіонів та конструкторських бюро підприємств-учасників Концерну для розвитку науково-технічних розробок  та інноваційного напрямку.

  Роботу НТР Концерну було перезапущено у квітні 2020 року, після восьмирічної перерви. Науково-технічну раду очолює Генеральний директор Концерну Айварас Абромавичус, заступник голови НТР – Надія Васильєва, яка опікується у Концерні інноваціями.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  У Дніпрі реконструюють палац спорту «Метеор»

  У Дніпрі реконструюють універсальний Палац спорту «Метеор», що наразі знаходиться у занедбаному стані.

  “Укрзалізниця” вводить послугу перевезення вантажів з узгодженими термінами та обсягами

  АТ "Укрзалізниця" з січня 2021 року запроваджує новий продукт для своїх клієнтів — послугу перевезення вантажів у...

  Обсяг торгівлі між Україною та Китаєм зріс на 20% до рекордної позначки

  У 2020-му році Китай вже другий рік поспіль посів перше місце серед торгових партнерів України. Так, за...

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого...