9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Представлено нову бойову машину М’янми на українському шасі

В мережі опублікували знімок бойової машини на шасі 2С1 “Гвоздика”, що виготовлятиметься в М’янмі з агрегатів українського виробництва

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Раніше з’явилась інформація, що у М’янмі збиратимуть самохідні артилерійські установки 2С1У, комплектуючі на які будуть поставлятися з України, а також бронетранспортери БТР-4.

Зараз же опублікована світлина легкого танку – бойової машини на шасі 2С1 та з 105-мм баштою від китайської WMA301 (PTL02).

blank
Легкий танк на базі 2С1

Виробництво на заводі у М’янмі має стартувати у другій половині 2020 року, що дасть додаткові замовлення на агрегати, зокрема трансмісію, редуктори, системи управління тощо, які виготовляються на українських підприємствах.

105-мм гармата може здійснювати стрільбу відповідними боєприпасами стандарту НАТО, що включають бронебійні підкаліберні, уламково-фугасні та протитанкові кумулятивні.

Окрім них також є можливість використання 105-мм протитанкової ракети з лазерним наведенням, такі снаряди виготовляє зокрема і КБ “ЛУЧ”

blank
Постріл з протитанковою керованою ракетою FALARICK 105 Фото: КБ “ЛУЧ”

Технічні характеристики снаряду:

  • Максимальна дальність стрільби: 5000 метрів
  • Час польоту на максимальну дальність: 17 секунд
  • Система керування: напівавтоматична по лазерному променю
  • Маса пострілу: 24 кг
  • Бойова частина: тандемна кумулятивна з бронепробиттям за динамічним захистом не менше 550 мм.

У грудні 2018 року повідомлялося, що Україна розгортає виробництво САУ 2С1. Тоді в ефірі програми Лінія оборони експерт з бронетанкової техніки Олександр Костур озвучив інформацію про відновлення виробництва Україною 122-мм самохідних артилерійських установок (САУ) 2С1 «Гвоздика».

До розпаду СРСР виробництво цього САУ відбувалось на Харківському тракторному заводі до кінця 1991-х року, після чого було звернуте через втрату виробничих зв’язків, зокрема артилерійську частину – гармату 2А31 виготовляли на території сучасної Росії, та відсутність замовлень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають