9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 21 Січня, 2022

Представлені модернізовані тепловізійні приціли для бронетехніки української армії (фото)

Однім з найважливіших елементів сучасної бронетехніки є прилади спостереження та прицілювання. Саме їх ремонтом та модернізацією займаються фахівці ТОВ «Тримен-Україна» яке нещодавно представило лінійку модернізованих тепловізійних прицілів для танків, БМП та БТР тих моделей, які стоять на озброєнні ЗСУ.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

Нагадаємо, компанія почала свою роботу з 2006 року. Розпочинаючи з 2012 року основним напрямком роботи «Тримен-Україна» є розробка, виготовлення та серійне виробництво оптико-механічних пристроїв та оптико-електронних виробів. Нічні та комбіновані приціли їх виробництва встановлюються на танки Т-84 та Т-64БВ, а також на українські БМП та БТР.

Під час міжнародної виставки «Зброя та Безпека-2018» компанія представила лінійку модернізованих прицілів для бронетехніки, в яких реалізовано дуже важливу можливість – вести бойові дії в темряві.

Для основних бойових українських танків Т-84 та Т-64БВ (останньої модернізації) зброярі розробили нічні тепловізійні приціли ТПН-4ЕМбТ та ТПН-1-ТПВ. Останній суттєво перевершує можливості старого радянського прицілу нічного бачення, яким були оснащені Т-64. Так, дальність виявлення цілей була збільшена до 5000 метрів (проти 800 метрів у старому прицілі), а дальність розпізнавання до 4000 м (було 400). Крім того, він має тепловізійну матрицю, може використовуватися як вдень так і вночі, не боїться зустрічних і фонових засвічень, немає потреби закривати шторку при стрільбі, оснащений технологією поліпшення якості зображення в складних погодних умовах (туман, дощ тощо).

blank

У свою чергу, ТПН-4ЕМбТ відрізняється від попередника (старого нічного прицілу) можливістю працювати цілодобово. При цьому дальність виявлення цілей була збільшена до 5 км (проти 1200 метрів) а дальність розпізнавання до 4 км.

blank

Для оснащення БМП-2 ЗСУ підприємством «Тримен-Україна» розроблено комбінований денно-нічний приціл навідника БПК-2-42МбТ. Повідомляється, що приціл має збільшену дальність виявлення (4 км проти 900 метрів) та розпізнавання (2 км проти 650 метрів) цілей, а також, завдяки тепловізору, здатен ефективно працювати цілодобово.

Також був представлений тепловізійний прилад спостереження та орієнтування механіка-водія ТВНЕ-4МбТ. Він може бути встановлений на танки Т-64, Т-72, Т-80, Т-84 та БМ «Оплот», а також на БТР-80, БТР-3 та БТР-4. Якщо старій прилад дозволяв бачити лише вдень на відстань до 120 метрів, то нова розробка працює цілодобово й «бачить» на відстань до 400 метрів.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають