9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Працівники Ізюмського приладобудівного заводу звернулися до Президента щодо відбудови підприємства

Працівники ДП «Ізюмський приладобудівний завод» звернулися до Президента України Володимира Зеленського та ДК «Укроборонпром» щодо відбудови зруйнованого підприємства.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Обрії Ізюмщини”.

Працівники ДП «Ізюмський приладобудівний завод» у своєму зверненні до Президента України Володимира Зеленського стурбовані подальшою долею підприємства, яке зазнало багато руйнувань під час повномасштабного російського вторгнення

«Наше підприємство має вікову історію. 13 травня 2023 року має виповнитися 100 років, як було зварено та прийнято першу якісну варку оптичного скла, що поклало початок виробництву високоякісного оптичного скла, оптичних приладів цивільного та військового призначення в місті Ізюмі», – йдеться у зверненні.

Завод є містоутворювальним, а також найбільшим роботодавцем та платником податків міста. До початку повномасштабної війни на заводі працювало 1200 осіб, багато з яких працювали цілими родинами.

Після звільнення міста силами оборони України постає питання і про долю заводу.


«Всі працівники бажають скоріше приступити до розбирання завалів території заводу та відбудови, щоб знову працювати на благо нашої України та забезпечення наших захисників надійними та якісними приладами», – йдеться у матеріалі видання “Обрії Ізюмщини”.

У місцевому виданні кажуть, що працівники приладобудівного заводу занепокоєні можливою ліквідацією підприємства та вивезенням цінного обладнання і документації.

«Бо без нашого заводу місто Ізюм зникне з мапи України», – підсумовують своїми підписами працівники ДП «Ізюмський приладобудівний завод».

Листи направлено до Офісу Президента, РНБО України та ДК «Укроборонпрому».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають