9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Повітряні сили України збираються закупити 30 парашутних систем для винищувачів Су-27 та МіГ-29

Командування Повітряних Сил Збройних сил України вчергове оголосило тендер на закупівлю гальмових парашутів для винищувачів МіГ-29 та Су-27.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Відповідне оголошення, щодо придбання 30 комплектів парашутів для оснащення бойових літаків Збройних сил на суму 17 695 тисяч гривень, було розміщено на майданчику державних закупівель ProZorro 1 липня цього року.

Згідно з вимогами замовника (військова частина А0215 ЗСУ), 7 999 250 грн планується витратити на закупку 10 комплектів гальмівних парашутів ПТК-10 (або їх еквіваленту) для винищувачів Су-27, а 9 690 тисяч гривень на придбання 20 комплектів гальмівних парашутів ПТК-29 (або їх еквіваленту) для фронтових МіГ-29.

blank

Усі вироби мають біти виготовлені у цьому році, мати встановлений строк служби 5 (для ПТК-10) або 8 років (для ПТК-29) та гарантійний ресурс у 50 або 30 застосувань відповідно.

Строк постачання нових виробів – до кінця листопада поточного року.

blank
Виробництво парашутів на НВП “Авіаційні системи України”

Нагадаємо, гальмові парашути для бойових літаків виробляються щонайменше на двох підприємствах України — НВП “Авіаційні системи України” та чернігівському “Сівертекс”. Однак кілька попередніх спроб Командування Повітряних Сил ЗСУ та ДП ЛДАРЗ закупити подібні вироби закінчилися нічім, а учасники тендерів отримали відмову з різних причин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають