9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Повітряні сили отримують нові зразки інженерної техніки та спецобладнання (фото)

Під час збору керівного складу Повітряних Сил у межах проведення практичної фази широкомасштабних навчань підрозділів на полігоні «Широкий лан» начальник інженерної служби штабу командування Повітряних Сил полковник Олександр Возний розповів про нові зразки інженерного озброєння, яке вже експлуатують війська або яке перебуває на завершальному етапі випробувань.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

«Усі новинки виключно вітчизняного виробництва, що значно полегшує ремонт та обслуговування, а також зменшує витрати на утримання, — розповідає офіцер. — Це й інженерне озброєння, і маскувальні засоби різних форм та призначення, які виготовлені як безпосередньо у військових частинах, так і в заводських умовах, а також волонтерами. Йдеться про екскаватор ЕО-650А, екскаватор-планувальник UDS-114, автомобільні крани типу КТА-28. Вони швидші в роботі, потужніші, ергономічні й до того ж витрачають менше палива».

blank

Також на «Широкому лані» показали роботу малих кумулятивних зарядів. Кожен з них важить 55–66 грамів. Вони призначені для знищення боєприпасів під час робіт з розмінування місцевості. У порівнянні з тротиловими шашками, якими обкладають боєприпаси для знищення, їхня вага дуже мала.

blank

Також серед новинок — комплект інженера, за призначенням здатний замінити майже весь спектр наявного шанцевого інструменту. А це понад 8 одиниць, включаючи кувалду. Також до його складу входять понад півдесятка модифікацій «кішок» для розмінування, до того ж вага комплекту не перевищує 7 кг, військовослужбовець переносить його у спеціальному тактичному рюкзаку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають