9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Повітряні сили отримали модернізовану авіаціну техніку (фото)

На військовому аеродромі в Озерному Збройним Силам України було передано партію авіаційної техніки, серед яких три відремонтованих літаки та гелікоптер.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інформаційне агентство Міноборони України АрміяInform.

Серед переданої техніки був і модернізований літак Ан-26, який нещодавно вийшов з ремонту державного підприємства «Завод 410 ЦА», що розташоване у Києві.

blank
Модернізований військово-транспортний літак Ан-26 Фото: АрміяInform

Також було передано винищувач Су-27, відремонтований і модернізований на Запорізькому авіаремонтному заводі “МігРемонт”.

Збройні сили отримали ще й навчально-тренувальний літак L-39, відремонтований на авіаремонтному заводі у Чугуєві та вертоліт Ми-8МТ, який відремонтовано на Конотопському авіаремонтному заводі “Авіакон”.

blank
Гелікоптер Мі-8МТ. Фото: АрміяInform

Також в Озерному відбулося нагородження особового складу Повітряних Сил з нагоди 30-річчя Збройних Сил України.

«Звичайно, всіх турбують новини, що ширяться світом про загрози, з якими може стикнутися Україна. Але наші військові захищатимуть нас, і ми, як влада, робитимемо все для того, щоб у них для цього були всі можливості», − підкреслив голова комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

blank
Навчально-тренувальний літак L-39. Фото: АрміяInform

За його словами, анонсоване отримання бригадами ЗС України нової техніки − це реальні справи, які влада має робити щодня.

«Цього року на фінансування ЗСУ виділені рекордні 320 мільярдів гривень. І це не завершення бюджетного процесу. Протягом наступного року ми будемо збільшувати фінансування і вирішувати наболілі питання, що турбують усіх військовослужбовців», − додав перший заступник Голови парламенту.

blank
Фото: АрміяInform

Найкращим військовослужбовцям нагороди та цінні подарунки вручили заступник Міністра оборони України, тимчасовий виконувач обов’язків командувача Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗСУ генерал-майор Юрій Ставський та керівники Житомирської області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають