9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

«Повернись живим» доправив на фронт мобільні комплекси спостереження

Благодійний фонд «Повернись живим» доправив на фронт мобільні комплекси спостереження.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Загалом було доставлено 13 комплектів мобільних комплексів спостереження.

Для особового складу вже було проведено заняття по тактиці та методам застосування, а також можливостям використання отриманих приладів.

Комплекси встановлені та вже показують перші результати.

«Наші захисники бачать ворога – це круто! Своєю чергою, окупанти не розуміють, що відбувається та підраховують втрати. А ми погнали далі по фронту робити свою справу.», – написали у «Повернись живим»

Як раніше повідомляли у фонді, вартість одного мобільного комплексу становить 100 тисяч гривень.

Розробка «Повернись живим», що рятує життя

Поширюйте цей допис! Він того вартує.Знайомтеся, це – один з елементів нашого нового проєкту, який уже понад пів року успішно працює на фронті, допомагає знищувати ворога та рятує життя наших бійців.Розробити цей неймовірно потужний та простий у користуванні прилад нас спонукали непоправні втрати на фронті від куль російських снайперів. Ми намагалися виправити цю ситуацію і нам це вдалось!На одній із ділянок фронту, де ми встановили перші три такі прилади, з 10 грудня 2019 року і до сьогодні жодного загиблого чи пораненого бійця. Для порівняння: за пів року до встановлення – шестеро загиблих та семеро поранених героїв.Вартість одного мобільного комплексу становить 100 тисяч гривень, трохи дорожче, ніж один тепловізійний прилад. Зараз нашим хлопцям дуже потрібна ваша допомога. Долучитись до проєкту ви можете тут: https://savelife.in.ua/donate/Автор: Андрій РимарукФонд «Повернись живим»

Опубліковано Повернись живим Четвер, 18 червня 2020 р.

Випробування комплексів вже відбулось на одній із ділянок фронту, де встановили перші три такі прилади.

Так з 10 грудня 2019 року і до сьогодні на зазначеній ділянці фронту жодного загиблого чи пораненого бійця. Для порівняння: за пів року до встановлення було шестеро загиблих та семеро поранених героїв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають