9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Пошкоджений росіянами буксир ВМС України «Яни Капу» після відновлення повернувся до Одеси

Після відновлення силами ВМС ЗС України рейдового буксира «Яни Капу» він повернувся у пункт базування в місті Одеса.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Фото з його прибуттям сьогодні, 1 травня 2020 року, опублікувало місцеве видання «Думская».

Як видно по світлинах, на корпусі було замінено частину зовнішньої обшивки та буксир потребує додаткового фарбування, що буде нанесено в Одесі.

Раніше в коментарі для Телерадіостудії Бриз МО України Командувач ВМС ЗС України Ігор Воронченко розказав, що роботи по його відновленню були здійсненні особовим складом (на відео з 1:42):

Роботи проводились на території військово-морської бази ВМС ЗС України в Очакові, куди буксир прибув 20 листопада 2019 року.

Напередодні малий броньований артилерійський катер «Нікополь», що разом з «Яни Капу» та катером «Бердянськ» 25 листопада 2018 року був захоплений Росією у нейтральних водах Чорного моря, був спущений на воду у Миколаєві після проведення ремонтних робіт.

Найбільш постраждалий внаслідок російської агресії ні Чорному морі катер «Бердянськ» має прибути на Миколаївський суднобудівний завод незабаром.

Загалом же раніше озвучувалось, що захоплені у 2018 році та повернуті Росією в листопаді 2020-го року українські військові кораблі вийдуть у море до початку літа 2020 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають