9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Поліція києва отримала для охорони порядку галікоптер Robinson R44 Raven II

Вперше в Україні для охорони громадського порядку правоохоронці використовуватимуть три спеціально укомплектовані сучасним обладнанням автомобілі і вертоліт.

Про це повідомив заступник Голови Національної поліції України, передає департамент комунікації НПУ. Повідомляє Національний промисловий портал.

Для забезпечення безпеки і правопорядку поліція використовуватиме два автомобіля, які укомплектовані сучасною технікою. Третій автомобіль будуть використовувати нацгвардейци. Ці автомобілі будуть використовуватися для фіксації і передачі інформації в режимі онлайн до Ситуаційних центрів Національної поліції України, – повідомив департамент.

За словами заступника Голови Національної поліції України, під час проведення масових заходів ситуаційні автомобілі будуть розміщуватися неподалік масового скупчення громадян, що дозволить досконало володіти обстановкою і миттєво реагувати на будь-які події.

Це дає можливість нам оперативно отримувати відео з тієї чи іншої точки і аналізувати стан справ, а відповідно – приймати управлінські рішення щодо застосування сил і засобів, спеціальної техніки, і всього наявного ресурсу, який залучається до охорони громадського порядку, – зазначив Костянтин Бушуєв .

Він також додав, що автомобілі також оснащені технікою, яка має доступ до всіх відомчих інформаційних ресурсів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають