9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Починаєтся виробництво нових БпАК-МП-1

blank
УкрОборонПром

Державний концерн УкрОборонПром оголосила про завершення тестування державного тактичного безпілотника БпАК-МП-1 і готова почати виробництво. У минулому році було вироблено 33 таких БПЛА, які пройшли випробування в зоні ATO. Заплановане серійне виробництво на 200 планерів на рік. Безпілотники повинні бути побудовані виключно на національних компонентах.

БпАК-МП-1 був представлений вперше в січні 2016 року в якості спільного проекту Укроборонпром і Київського політехнічного університету. Їх головна перевага, це технічні характеристики порівнянними з іноземними аналогами, ціна в три рази менша.

У минулому році почалося виробництво предсерійної, мета якого полягала в забезпеченні тестових комплексів, а також для солдат в зоні АТО, які перевіряли систему в бойових умовах. До кінця минулого року, продукція, вироблена заводами, що належать ДП Укроборонпром “Меридіан” було вироблено 33 безпілотника, а також 11 модулів управління і зарядних станцій.

4 січня 2016 офіційно оголосила про завершення державних випробувань і сертифікації системи БпАК-МП-1 для використання в збройних силах України. Після отримання замовлень, компанія «Меридіан», як очікується запустить їх в серійне виробництво, яке в 2017 році досягне 100 машин на рік, і в кінцевому рахунку можливості оцінюються в виробництві в два рази більше.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають