9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

«Південне» працює над керованим реактивним снарядом для РСЗВ «Град»

Конструкторське бюро «Південне» опрацьовує створення керованого 122-мм боєприпасу до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) «Град».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

На Державному підприємстві «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля» підбили підсумки роботи за минулий 2021 рік.

З презентації стало відомо, що інженерами та конструкторами КБ опрацьовується можливість створення керованої версії реактивного 122 міліметрового снаряда «Тайфун-1» власної розробки.

blank
Стрільба з БМ-21 «Град» реактивним снарядом «Тайфун-1» від КБ «Південне». Стопкадр з відео

Роботи по снаряду «Тайфун-1» виконуються у межах відповідної дослідно-конструкторської роботи відповідно до договору із Міністерством оборони України у кооперації з підприємствами вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

Нині на Державному підприємстві триває випробування складових частин нового боєприпасу.

Окрім ДП «КБ «Південне» до розробки залучено Павлоградський механічний завод, ДП «ВО «Південний машинобудівний завод», ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод», ДП «НВК «Фотоприлад», ДП «Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів» та інших виконавців.

Реактивний снаряд «Тайфун-1» має збільшену, в порівнянні з радянськими боєприпасами, до 40 км дальність стрільби.

blank
Запуск ракети «Точка-У» в ході випробувань Фото: КБ «Південне»

Зазначимо, що дніпровські фахівці також проводять роботи з ремонту та модернізації ракет оперативно-тактичного комплексу «Точка-У» в інтересах Збрйоних сил України.

Минулого року відбулися два успішних пуски ракет, які були оснащені системами аварійного припинення польоту та телеметричного контролю розробки фахівців КБ «Південне».

Останні новини:

Зараз читають