9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Підрозділи з операції Об’єднаних сил отримали шість нових мобільних лазне-пральних комплексів

Підрозділам що виконують бойові завдання в районах проведення Операції Об’єднаних сил були передані перші шість нових мобільних лазне-пральних комплексів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

«Сьогодні до нас прибули представники з кількох військових частин. Усі вони пройшли інструктаж з користування й обслуговування даного комплексу та прийняли перші шість одиниць техніки для подальшої експлуатації. Наступну партію ми плануємо передати за кілька днів», – розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника 218-го об’єднаного центру забезпечення тилу ЗС України підполковник Олександр Сачавський під час передачі техніки у Харкові.

За словами офіцера, в рамках Державного оборонного замовлення на 2019 рік для потреб Збройних Сил України було виготовлено 10 мобільних лазне-пральних комплексів, обладнаних сучасною технікою, електрогенераторами, та системою підігріву води з використанням рідкого або твердого палива. Вартість кожного з них складає понад 8,5 млн грн.

blank
Лазне-пральний комплекс, виготовлений Крюківським вагонобудівним заводом

Лазне-пральний комплекс, виготовлений Крюківським вагонобудівним заводом, відповідає сучасним гігієнічним і санітарним нормам та дозволяє військовослужбовцям на передовій випрати, висушити, попрасувати одяг та помитися. Він розміщений на шасі автомобіля КрАЗ з причепом, та має два відділення: лазневий модуль з душовою кімнатою та відділення для прання, сушіння і прасування натільної білизни й одягу.

Практика використання даної техніки показала її значні можливості та високу ефективність у забезпеченні санітарно-гігієнічного обслуговування військовослужбовців, то ж мобільні лазні-пральні будуть закуповуватись і надалі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають