9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Підприємства “Укроборонпрому” збільшили виробництво на 5% у I кварталі

Загальний обсяг виробництва товарів, виконання робіт та надання послуг підприємств державного концерну “Укроборонпром” у першому кварталі поточного року наблизився до 7 мільярдів гривень у грошовому еквіваленті, що на 5,1% перевищує показник аналогічного періоду 2020 року.

 Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

“Найбільший внесок у досягнення загального результату – понад 3,2 млрд грн – зроблено в галузі авіабудування та авіаремонту. Обсяг виробництва високоточної зброї та боєприпасів перевищив 1,4 млрд грн. Підприємства, які входять до управління бронетанкової техніки, виготовили продукції, виконали робіт і надали послуг більш як на 1,3 млрд грн”, – йдеться у повідомленні ДК “Укроборонпром”.

Частка напрямку радіолокації, радіозв’язку та спеціальних приладів становить понад 0,6 млрд грн, а суднобудування, судноремонту та морської техніки – понад 0,3 млрд грн.

Найбільшого зростання проти першого кварталу минулого року досягли сфери авіабудування та авіаремонту (28%), радіолокації (28%) і виготовлення високоточної зброї та боєприпасів (25%).

blank

Крім цього, в I кварталі підприємства-спецекспортери збільшили обсяги експортно-імпортних операцій (відвантаження продукції/надходження коштів) на 55% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

blank

“Ми працюємо над виконанням свого головного завдання – зміцненням обороноздатності держави та забезпеченням українського війська озброєнням та військовою технікою. Ми розвиваємо партнерство з іноземними державами та зміцнюємо свій статус надійного постачальника якісної продукції для зовнішніх ринків”, – зазначає генеральний директор концерну Юрій Гусєв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають