9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Січня, 2021

Підприємства “Укроборонпрому” з початку року надали послуг на 21,8 мільярда гривень

 • Згідно з черговим звітом пресслужба ДК “Укроборонпром”, за 9 місяців цього року держпідприємства майбутнього холдингу виготовили ОВТ та надали послуг з ремонту на 21,8 млрд грн.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  За словами представників Концерну, це на 1,1 млрд гривень більше ніж торік (за 3 квартали 2019 – 20,7 млрд грн).

  Найбільший зріст обсягів виробництва продемонстровано підприємствами бронетанкової галузі – 4,6 мільярда гривень проти 2,6 млрд у 2019 році.

  Дещо менше збільшення показників показали підприємства радіолокації, радіозв’язку і спеціального приладобудування (1,9 млрд грн проти 1,8 мільярда у 2019 році) та суднобудівної/судноремонтної галузі (2,5 млрд проти 2,1 мільярда гривень за 9 місяців минулого року).

  Незначне падіння обсягів виробництва (що в пресрелізі “Укроборонпром” чомусь названо “залишаються на рівні аналогічного періоду минулого року”) помітно в виробництві високоточної зброї та боєприпасів (4,1 млрд грн проти 4,9 млрд у 2019) та авіабудівництві/авіаремонті (8,66 мільярда грн у 2020 проти 9,04 млрд гривень у 2019 році).

  “Таким чином за 9 місяців поточного року підприємства Концерну виконали 101% плану поточного року з виготовлення та ремонтів озброєння та військової техніки”, – відзначила пресслужба Концерну.

  Відзначається, що за 9 місяців 2020 року підприємства ДК “Укроборонпром” передали держзамовникам 1 586 одиниць нового, модернізованого та відремонтованого озброєння та військової техніки та 417 комплектів ЗІП, відновлених двигунів та комплектуючих. Близько півсотні контрактів, що виконуються в рамках ДОЗ-2020 виконуються з випередженням терміну.

  Загалом, за підсумками 9 місяців 2020 року, держпідприємства Концерну виконали 100% плану з ремонту ОВТ й 98% плану з виготовлення та модернізації військової техніки та озброєння.

  Варто додати, що у 2020 році на виконання Державного оборонного замовлення передбачено фінансування у розмірі 21,25 млрд гривень (проти 16,3 млрд грн у 2019 році). Також передбачений додатковий ресурс у 9,1 млрд грн під державні гарантії (у 2019 – 3,15 млрд грн).

  Таким чином, фінансування ДОЗ-2019 склало близько 20 мільярдів гривень проти запланованих понад 30 млрд у цьому році. Тобто, загалом у цьому році, за умови збереження аналогічних торішньому обсягів експорту та темпів виробництва, показники підприємств Концерну мають суттєво вирости за рахунок на третину збільшеного державного замовлення.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “ArcelorMittal Кривий Ріг” за три роки відновив 40 локомотивів

  "ArcelorMittal Кривий Ріг" у 2018-2020 роках відновив 40 своїх тепловозів, в тому числі з заміною двигунів і...

  Літак Ан-178 для Перу очікує вітчизняні двигуни та імпортні комплектуючі

  Транспортний літак Ан-178, що наразі будується на ДП «Антонов» для поліції Перу очікує двигуни та імпортні комплектуючі.Про це...

  Міноборони очікує на проведення випробувань САУ “Богдана” вже найближчим часом

  Міноборони запропонувало "Краматорському заводу важкого верстатобудування" розпочати випробування колісної САУ "Богдана" вже найближчим часом.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence...

  «Мотор Січ» створить морську версію гелікоптера на базі Мі-2

  Акціонерне товариство «Мотор Січ» переробить гелікоптер Мі-2 у морську версію на замовлення Міноборони України.Про це написало видання Defense Express з...

  Катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» отримають американські системи озброєння

  Патрульні катери типу Island «Слов’янськ» та «Старобільськ» Військово-морських сил України отримають американське озброєння.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Поліція Полтавщини поповнилася позашляховиками «Renault Duster»

  Автопарк поліції Полтавщини поповнився 12-ма новими службовими автомобілями «Renault Duster».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Керівники...

  “Трансбалктермінал” перевалив рекордний обсяг зернових за рік

  "Трансбалктермінал", що належить агрохолдингу "Кернел" і працює в порту Чорноморськ, у 2019/2020 МР перевалив 6,3 млн тонн зернових вантажів, встановивши таким чином...

  В Одесі починають закупівлі електробусів особливо великої місткості

  Перший проєкт закупівлі електробусів в Одесі було розглянуто та схвалено сьогодні, 26 січня, на засіданні депутатської комісії міської ради з житлово-комунального господарства.

  Зараз читають

  Катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» отримають американські системи озброєння

  Патрульні катери типу Island «Слов’янськ» та «Старобільськ» Військово-морських сил України отримають американське озброєння.Передає Національний...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.

  Уряд виділив майже півтора мільярда гривень на будівництво аеропорту в Дніпрі

  Для будівництва нового аеропорту в Дніпрі уряд виділив 1 мільярд 400 мільйонів гривень на нинішній рік.

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на...