9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Укроборонпром презентував концепцію створення першого галузевого холдингу

У концерні “Укроборонпром” повідомили, що представили концепцію першої секторальної бізнес-одиниці, яку планується створити як модель корпоратизації ДК “Укроборонпром”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Defence Express”

Про це розповіли директор “НВК “Іскра” Юрій Пащенко та один з топменеджерів “Укроборонпрому” Роман Бондар. Створення першого галузевого холдингу планується на базі запорізького підприємства. Це дасть змогу реалізувати повністю автономний та замкнений цикл виробництва всієї лінійки радіолокаційних станцій, що перебувають на озброєнні ЗСУ та іноземних держав.

КП "НВК "Іскра"

У єдину групу компаній будуть об’єднані як виробництва, так і конструкторські бюро. Під час створення передбачена релокація промислових потужностей підприємств, які розташовані в інших областях України; процес очищення активів цих підприємств від обтяжень та позбавлення надлишкового майна, – повідомили у пресслужбі Укроборонпрому.

Відзначається, що “конструкторські та інженерні колективи, при цьому, отримують імпульс для подальшого розвитку”.

Своєю чергою, Олег Уруський повідомив, що найближчим часом планує зустрітися з Міністром оборони України, та підняти ключові проблемні питання діяльності державних підприємств, що виготовляють та реалізують озброєння та військо у техніку вітчизняного виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають