9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Підприємство “Імпульс” розширює лінійку детонаторів для великого калібру

Шосткинський казенний завод «Імпульс» підписав контракт з Українським центром «Безпека», яким передбачається переоснащення виробництва новим обладнанням, що до 2020 року дасть змогу розширити лінійку детонаторів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ОПК

«Контракт з «Імпульсом» підписаний і частково профінансований. До середини 2019 року я переконаний, ми зможемо самостійно виробляти детонатор В-429, основний для великого калібру. Потім — до середини уже 2020 року — лінійка детонаторів буде суттєво розширена», — зазначає Владислав Глазунов.

Директор Українського центру «Безпека» додав, що для початку потрібно підготувати усю документацію. Після чого буде обговорено всі технологічні аспекти автоматизації виробничих процесів.

Зазначене здійснюється в рамках реалізації в реалізації Державної цільової програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу ОПК) до 2021 року.

ДП «Український центр «Безпека» за дорученням МЕРТ відповідає за укладання та супроводження контрактів на технічне переоснащення оборонних підприємств.

Нагадаємо, що у вересні 2018 року, завод «Імпульс» спільно з ДАКХ «Артем» закінчив випробування артилерійського детонатора В-429 та має розпочати його серійне виробництво.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають