9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Під Києвом пройшли випробування нового армійського баггі (фото)

У суботу, 8 грудня, на армійському полігоні під Києвом пройшли випробування нового армійського автомобіля.

Передає Національний Промисловий портал з посланням на Military Navigator.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат Андрій Білецький.

«Сьогодні на військовому полігоні під Києвом випробували наш армійський баггі – «азовський прототип». Він ще без назви, але з прохідністю вже краще Humvee. З яким і боровся. Готуємо до серійного випуску», – написав він.

“Машина має відмінні показники подолання ділянок з пересіченою місцевістю завдяки незалежній підвісці 4х4 і високому кліренсу. При цьому сам автомобіль має відносно невелику висоту, що робить його менш помітним. Також він працює істотно тихіше інших наявних у нас на озброєнні автомобілів. Сукупність всіх цих характеристик робить його максимально відповідним для використання “на передку” по самому широкому функціоналу”, – сказав нардеп.

Баггі зібрали з українських комплектуючих, базову модель можна оперативно в польових умовах обладнати під різні бойові завдання. Ціна значно нижча від західних автомобілів такого призначення, які зараз використовують на фронті, кажуть розробники “Нацкорпуса”, які працюють на військові концерни в Європі за стандартами НАТО. Команда готує документи на нову модель одночасно за двома напрямками, зазначив Білецький.

“З одного боку, ми змушені подавати документацію по радянсько-українській системі, щоб баггі був узятий на озброєння ЗСУ. З іншого боку, ми створюємо стандарт, який буде ратифікований в бібліотеці за стандартами НАТО”, – розповів політик.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають