9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Перший серійний дивізіон протикорабельного комплексу “Нептун” стане на бойове чергування в середині 2022 року

Командувач Військово-морських сил України контрадмірал Олексій Неїжпапа дав інтерв’ю виданню “Радіо Свобода”, в якому розкрив плани розвитку національного військового флоту.

Передає Національний Промисловий Портал з посланням на Defence Express.

Найголовніша новина: як заявив контрадмірал Неїжпапа, перший серійний дивізіон протикорабельного комплексу “Нептун” стане на бойове чергування у середині 2022 року.

З цих слів випливає, що командування ВМС України закладає ще три місяці на освоєння серійних машин після завершення їх поставки: як раніше повідомлялося, до I кварталу 2022 року має відбутись постачання усіх елементів першого серійного дивізіону “Нептуна”.

“Що стосується корабельного складу, то відповідно до підписаної між Україною та Туреччиною угоди, зокрема, про будівництво корвету типу Ada, перший корпус вже закладено. Думаю, що в найближчі два роки побачимо перший візуальний результат роботи, що триває над корветом у Туреччині”, – зазначив Олексій Неїжпапа.

blank
Будівництво корвету типу Ada проєкту MILGEM для ВМС України. Фото: Мілітарний

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що у Туреччині почали формувати корпус корвету для ВМС України.

Водночас контрадмірал Неїжпапа підкреслив, що за перспективними планами розвитку, головна військово-морська база України буде розташовуватись саме в Очакові.

“Основні класи українських кораблів розміщуватимуться на базі в Очакові – в Одесі для них бракує місця. Очаків буде головною базою. Торік Міністерство оборони в інтересах ВМС передало землю й гідротехнічні споруди поблизу Очакова”, – підкреслив Командувач ВМС України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають