9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Передача Збройним силам України великої партії авіаційної техніки (відео)

Сьогодні, 1 грудня, Збройні сили України отримали нову та модернізовану авіаційну техніку від підприємств ДК “УкрОборонПром”.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Військово-повітряним силам ЗСУ передано модернізовані учбово-бойові літаки Л-39, винищувачі Су-27 та Міг-29, партію БПЛА “Spectator-М” та гелікоптери Мі-8.

Повітряні сили України поповнилися двома винищувачами Міг-29, що модернізовані на Львівському авіаційно-ремонтному заводі. Також до Збройних сил передано один винищувач Су-27С1М.

Недавня провокація у Керченській протоці спрямована не лише проти України. Кремль далі випробовує на міцність світовий порядок – чи згодиться світ на перетворення Азовського, а далі і Чорного морів на «російське озеро». Це колосальна загроза, на яку ми разом з союзниками шукаємо належну політико-дипломатичну відповідь. Але наше внутрішня правильна відповідь – це посилення українського війська сучасними засобами озброєння та військової техніки, у першу чергу засобами протиповітряної оборони: зенітно-ракетними комплексами та винищувачами. Українські льотчики також отримують нову та відремонтовану авіаційну техніку. Серед них – винищувачі, навчально-тренувальні літаки, гелікоптери та безпілотники. Кожна нова одиниця бойової техніки, яку ми передали сьогодні Збройним Силам – це вагомий внесок у національну обороноздатність, у безпеку наших громадян.

Опубліковано Петром Порошенком Субота, 1 грудня 2018 р.

Президент передав військовим чотири учбово-бойових літаків Л-39 та Л-39М1, один модернізований гелікоптер Мі-8МТ у пошуково-рятувальній версії та один транспортний Мі-8МТ.

Також українські військові підрозділи отримали партію безпілотників вітчизняного виробництва “Spectator-М”.

Під час передачі авіаційної техніки було представлено вітчизняний літак Ан-77, який у майбутньому стане основою української військово-транспортної авіації. Антоніський літак оснащений авіонікою провідних світових виробників та може сідати на малопідготовлені смуги довжиною 600 метрів. Літак максимально наближений до стандартів НАТО.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають