9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Пентагон поставить Україні навігаційне обладнання

Пентагон має намір поставити до України навігаційне обладнання.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Military Navigator.

За даними управління матеріально-технічного забезпечення ВПС США, серед американських компаній військово-промислового комплексу оголошено тендер на здійснення постачання для ВПС України навігаційного обладнання для «сліпої» посадки.

Мова йде про далекомірні радіомаяки та надчастотні всеспрямовані азимутальні радіомаяки, які передбачається встановити на аеродромі в Старокостянтинові. Також підрядник повинен буде взяти на себе зобов’язання з надання післяпродажного обслуговування і навчання експлуатації обладнання.

У заяві ВВС наголошується, що уряд США не візьме на себе ніякі витрати, пов’язані з виконанням контракту на постачання Україні цього навігаційного обладнання. Терміни проведення тендеру — з 19 лютого до 5 квітня включно.

Раніше повідомлялося, що Україна попросила НАТО окремий пакет допомоги для ВМС України.

6 вересня 2018 року на засіданні Ради національної безпеки та оборони було прийнято рішення посилити військово-морську присутність в Азовському морі. В рамках реформування ВМС сформовані Морське командування, Командування морської піхоти, змінюється організаційна структура бойових частин і частин забезпечення. До складу ВМС прийнято шість малих броньованих артилерійських катерів, в поточному році заплановано прийняття ще одного такого катера і двох десантних катерів «Кентавр».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають