9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Пентагон виділить Україні $ 250 мільйонів військової допомоги, пріоритет — морська піхота

18 червня Міністерство оборони США оголосило, що планує виділити Україні 250 мільйонів доларів в рамках співпраці у сфері безпеки для нарощування потенціалу Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на InfoResist.

«Це підтверджує давні оборонні відносини між Сполученими Штатами та Україною і загальний обсяг допомоги Україні в галузі безпеки з 2014 року складе 1,5 млрд доларів», – йдеться в повідомленні.

Виділені кошти будуть надані для купівлі устаткування, яке зможе підтримувати навчальні програми та оперативні потреби в: морській ситуаційній обізнаності та операцій в рамках поточних зусиль США по збільшенню підтримки військово-морської піхоти України.

Також сухопутним силам і силам спеціальних операцій України буде надано снайперські гвинтівки, реактивні протитанкові гранатомети та протиартилерійські радіолокаційні системи, електронне, медичне та інше устаткування.

Як зазначають у відомстві, це співробітництво у сфері оборони стало можливим завдяки тому, що Україна продовжує демонструвати прогрес в проведенні оборонних реформ, які покликані привести її систему національної оборони у відповідність до євроатлантичних стандартів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають