9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

“Павлоградський хімічний завод” відновлює роботи зі створення ракетних комплексів та наймає 540 працівників (відео)

 • ДП “НВО “Павлоградський хімічний завод” відновлює роботи з утилізації ракетного палива та створення компонентів для нових вітчизняних ракетних комплексів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Зокрема, під час візиту на підприємство, що відбувся 6 квітня 2020 року, міністр МВС Арсен Аваков повідомив, що Кабмін та РНБО прийняли рішення про розгортання програми створення твердого палива для українських ракетних комплексів “Вільха”, “Нептун” та інших. Крім того, окремо Уряд виділив кошти для утилізації ракетного палива, чим також займається цей завод.

  Підтвердив його слова й керівник “Науково-виробничого об’єднання “Павлоградський хімічний завод” Леонід Шиман.

  “У лютому-місяці Указом Президента номер 59 (мається на увазі Указ №59/2020 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 лютого 2020 року “Про основні показники державного оборонного замовлення на 2020 рік та 2021, 2022 роки”) була відновлена ракетна програма, були дані відповідні доручення внести зміни в оборонні замовлення. На сьогодні, завдяки втручанню перших осіб в країні, вийшло так, що програма відновлена. Ми зараз набираємо сюди людей. Загальна кількість людей, з урахуванням утилізації твердого ракетного палива, буде прийнято порядку 540 осіб, і я думаю, що в найближчі тижні ми почнемо заново виробляти ракетні комплекси для потреб Міністерства оборони”, – наголосив Леонід Шиман.

  Установка для вилучення твердого ракетного палива на ПХЗ

  Він висловив впевненість, що постачання Збройним силам, розроблених українськими оборонними підприємствами, високоточних видів озброєнь дасть значне посилення обороноздатності країни.

  Українські ракети Р-360 “Нептун”, ракета для ОТРК “Грім”, 122 мм реактивний снаряд “Тайфун-1” та 300-мм реактивний коригований снаряд Р624 “Вільха”

  “Стосується це й “Вільхи-М”, стосується й “Нептуна”, тому що дано доручення поставити 3 дивізіони на бойове чергування. Це стосується й ракетних комплексів “Тайфун”, з дальністю 40 км із заміною “Градів”, старих комплексів що були. Це стосується й оперативно-тактичних комплексів “Грім”, який може літати до 500 км”, – зазначив директор Павлоградського хімічного заводу.

  Ступені з ракетним паливом на ДП “НВО “Павлоградський хімічний завод”

  Крім того, Леонід Шиман додав, що при запуску всіх програм на заводі в повному обсязі, підприємству знадобиться ще приблизно півтори тисячі нових працівників.

  “Тому що запускається відразу 76 будинків, споруд, в яких буде розміщено 76 технологічних процесів”, – відзначив він.

  Один зі складів ДП “НВО “Павлоградський хімічний завод” на якому зберігають ступені зі старим ракетним паливом

  Варто додати, що під час візиту міністра МВС на завод Леонід Шиман особисто ознайомив делегацію держслужбовців с технологічними процесами, що відбуваються на підприємстві. Також він продемонстрував гостям склади на яких зберігаються контейнери (ступені) зі старим ракетним паливом (взагалі таких складів на ПХЗ шість).

  Він відзначив, що завдяки складному технологічному процесу перероблення ракетного палива, його можна не тільки утилізувати, а й використати для виготовлення нового озброєння.

  Леонід Шиман продемонстрував гостям етапи перетворення старого ракетного палива в чистий октоген

  “В результаті (перероблювання) з’являється чистий октоген, яким можна споряджати будь-які бойові частини ракет або будь-яке нове ракетне паливо споряджати. Такого продукту десь 180 тонн можна витягти з тих ступенів, які у нас є. З них можна зробити приблизно 2500 бойових частин, наприклад, для “Вільхи”, – розповів очільник “НВО “Павлоградський хімічний завод”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express,...

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  Зараз читають

  “Антонов” замовив у США дослідно-конструкторську роботу для літака Aн-178-100Р

  Державне підприємство "Антонов", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", уклало з компанією зі Сполучених Штатів угоду...

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий...

  Українські НПЗ значно збільшили впуск бітуму

  Протягом 2020-го року виробництво бітуму на українських НПЗ зросла на 50,3% - до 329,7 тис. тонн. Найбільший...