9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Оновлений стартовий командний пункт СКП-11 пройшов підконтрольну експлуатацію і буде допущений до забезпечення польотів

 • Комплекс засобів зв’язку та автоматизації стартового командного пункту СКП-11 пройшов підконтрольну експлуатацію.

  В січні – лютому 2020 року “Комплекс засобів зв’язку та автоматизації стартового командного пункту “СКП-11″” (далі – КЗЗА “СКП-11”), розроблений та виготовлений, товариством з обмеженою відповідальністю “Телекарт-Прилад”, пройшов підконтрольну експлуатацію. Про це Defense Express повідомили на підприємстві “Телекарт-Прилад”.

  Зокрема, стало відомо, що “КЗЗА у складі стартового командного пункту СКП-11 в пересувному варіанті виконання пройшов підконтрольну експлуатацію під час забезпечення польотів на аеродромі військової частини А1231 за участі комісії, призначеної Наказом Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України від 28 грудня 2019. Стійке та надійне управління екіпажами повітряних суден на аеродромі було забезпечено КЗЗА “СКП-11″. Результати підконтрольної експлуатації виробу СКП-11 позитивні. Згідно з Актом проведення підконтрольної експлуатації новітнього обладнання, встановленого в стартовий командний пункт СКП-11, комісією було запропоновано провести заходи з кодифікації та допуску СКП-11, обладнаного КЗЗА до забезпечення польотів”.

  Фото: Думська

  Нагадаємо, в листопаді-грудні 2018 року “Телекарт-Прилад” провів модернізацію першого пункту СКП-11 із застосуванням сучасних систем зв’язку і комунікації як власного виробництва, так і виробництва провідних світових компаній в галузі телекомунікації. У процесі модернізації також проведений капітальний ремонт автомобіля і кузова КУНГ, прокладені нові лінії кабелів, встановлене кліматичне обладнання для роботи пункту в будь-яких погодних умовах.

  Надалі, вже в січні 2019 року підприємство повідомило про освоєння на власних потужностях ремонту і модернізації стартових командних пунктів СКП-11 для потреб Повітряних сил Збройних сил України. Пізніше, вже в листопаді 2019 ПС ЗС України вже отримали повністю оновлений стартовий командний пункт СКП-11, який зовні вже відрізнявся від свого попередника. Оновлення проводилося на потужностях ТОВ «Телекарт-Прилад». В ході робіт була зроблена заміна корпусу СКП, встановлено сучасну апаратуру зв’язку як власного виробництва, так і провідних світових виробників. Була озвучена попередня домовленість на поставку декількох таких виробів у 2020 році.

  СКП-11 призначений для управління польотами літальних апаратів на фіксованих частотах телефонного та радіо зв’язку, на польових (тимчасових) аеродромах, але також може використовуватися і на стаціонарних аеродромах в якості резервного або основного засобу управління повітряним рухом. При цьому забезпечується повна автономність від стаціонарних джерел електроживлення, що дозволяє розгорнути командний пункт практично в будь-якому місці.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” почала економити до 30% на закупівлях вугілля за рамковою угодою

  "Укрзалізниця" заздалегідь почала закупівлі вугілля для філії "Пасажирська компанія", повідомив керівник пасажирського напрямку УЗ Олександр Перцовський.

  Миколаївський портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше судно з початку своєї роботи

  У Миколаєві портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше у своїй історії судно з максимальною інтенсивністю, обробивши панамакс Georgia...

  “Інтерпайп” розпочав постачати залізничні колеса до Мавританії

  Український виробник залізничної продукції "Інтерпайп" продовжує нарощувати свою присутність на експортних ринках. Відтепер українці постачатимуть локомотивні колеса...

  У Києві відкрили другу чергу оновленої Пейзажної алеї

  У Києві презентували після реконструкції другу чергу Пейзажної алеї, повідомили у пресслужбі КМДА.Передає Національний Промисловий Портал з...