9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Оголошено новий тендер на Комплекс водолазної підготовки для українського флоту

Після скасовання першого тендеру Навчальний центр ВМС ЗС України оголосив новий на закупівлю Навчально-тренувального комплексу водолазної підготовки військовослужбовців водолазних спеціальностей шифр «НТКВП».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Новий тендер було оприлюдненого 30 квітня 2020 року до вчорашнього дня відбувалось оскарження умов закупівлі. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій відбуватиметься до 16 травня, а початок аукціону має відбутися 18 травня о 15:12.

Стартова ціна на аукціоні складає 79 970 400 гривень та у процесі торгів буде зменшено.

Попередній акціон із закупівлі було проведено та перемогу отримала компанія ТОВ «ЕКОБУДЕНЕРГО», що вийшов на торги з пропозицією у 74 900 000 гривень та в ході аукціону знизив ціну до 69 999 000 гривень.

blank
Зовнішній вигляд навчально-тренувального Комплексу водолазної підготовки Фото: Армія Inform

Нагадаємо, що Навчально-тренувальний комплекс водолазної підготовки військовослужбовців водолазних спеціальностей шифр «НТКВП» має складатися з декількох водолазних басейнів для проведення водолазних спусків за різними напрямами.

Також Комплекс матиме тренажери з виходу із затопленого об’єкта бронетехніки та підводного човна.

За задумом платформа цього тренажерного комплексу буде схожою на форму судна та стоятиме поблизу причальної стінки.

У разі потреби комплекс можуть відбуксирувати у відкрите море, та вже там водолази матимуть змогу відпрацьовувати практичні водолазні спуски на середні та великі глибини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають