9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Одеський порт розраховує отримати замовлення на ремонт військових кораблів

Після тривалого простою док № 4 знову готовий до роботи і вже прийняв у ремонт перше судно «Sea Trader», що принесе Одеському порту додатковий дохід – близько 1 мільйона гривень.

Як передає прес-служба порту, тепер в ОСП «Судноремонтна верф “Україна”» є 2 дока – №4 і №2. Для запуску першого була пророблена масштабна робота: водолази усували пробоїни, фахівці зміцнювали відсіки і ремонтували насоси, і це все – незважаючи на відсутність поставок металу на завод. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Таймер.

Ми створювали всіма силами підприємства, знаходили металобрухт і необхідні металеві деталі з того, що вже було на території Одеського порту. Але головне – все це дозволяє зараз приймати судна доковою вагою до 8 тисяч тонн, а в перспективі – це довгостроковий ремонт військових кораблів. Вже зараз ведуться переговори про такому ремонті, і я сподіваюся, що найближчим часом ми отримаємо хороший замовлення, – зазначив головний інженер підприємства Микола Тодоров.

Довідка: ОСП «Судноремонтна верф “Україна”» Одеського порту по ремонту суден всіх типів водотоннажністю до 30 000 тонн була створена на базі Одеського судноремонтного заводу “Україна”. Сам завод був створений на базі адміралтейських майстерень Чорноморського гребного флоту за рік до закладки Одеси. Під час існування СРСР завод був орієнтований на ремонт флоту найбільшого в системі ММФ Чорноморського пароплавства. Підприємство виробляє ремонт суден іноземного флоту, країн СНД і України, виготовляє різні металоконструкції і виконує окремі замовлення промислового характеру.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають