9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Одеський авіаційний завод розпочав спільний проект з розробки та виробництва літаків у партнерстві з компаніями з Чехії та США

ДП «Одеський авіаційний завод», американська компанія Aviastar Invest Corp та чеська DISTAR CZ a.s. домовилися про спільне виробництво літаків на території України. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу ДК «Укроборонпром».

«Міжнародне співробітництво у сфері авіабудування – це основа для розвитку українських авіапідприємств. Україна є однією з небагатьох країн у світі, яка може створювати літаки, і наша задача – об‘єднати українські конструкторські та виробничі потужності із сучасною західною авіонікою. Це дозволить ефективно інтегрувати українське авіабудування у загальносвітову систему», – зазначив Заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» з авіабудування, Олександр Пащенко.

У пакет домовленостей входить розробка процедури кооперації компаній з розробки та виробництва нових літаків, а також створення міжнародного Регіонального Сервісного Центру, який буде займатися різними видами ремонту гелікоптерів та літаків. Крім того, було обговорено план зі створення школи пілотів, які будуть проходити підготовку за чинними програмами навчання НАТО.

Нагадаємо, на початку цього року повідомлялося, що на «Одеському авіаційному заводі» почалася серійна збірка літаків власної конструкції Y1 «Дельфін». До того ж, підприємство має великий дослід в модернізації та ремонті чеських навчальних літаків L-39.

Останні новини:

Зараз читають