9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

ОАЕ зацікавлені в придбанні українських ПТРК

На міжнародній зброярській виставці IDEX-2019 відбулась зустріч між представниками ДК “Укроборонпром” та командувачем Сухопутних військ Об’єднаних Арабських Еміратів генерал-майором М. С. Аль-Амері.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу концерну.

Сторони обговорили перспективи постачання високоточного озброєння для потреб Збройних сил ОАЕ.

Мова йде про високоточні протитанкові ракетні комплекси “Стугна” і “Корсар”, що розроблені КБ “Луч”. За попередньою інформацією, військові ОАЄ вже протестували обидві версії на полігоні й цілком задоволені тактико-технічними можливостями українських ПТРК.

Нагадаємо, що на міжнародній виставці IDEX-2019, був представлений результат співробітництва підприємств ДК “Укроборонпром” та компанії з ОАЕ Calidus LLC – бронетранспортер “Al-Wahash” з бойовим модулем БМ-3М “Штурм”. Водночас, ДГЗІФ “Укрінмаш”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, Saudi Advanced Technologies (SAT), Saudi Specialized Product Company (WAHAJ) підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою співпраці у Королівстві Саудівська Аравія, Україні та інших країнах.

Зазначимо, що IDEX є однією з найбільших міжнародних виставок з оборони, яка демонструє новітні технології в усіх секторах сухопутної, морської та протиповітряної оборони. Це унікальна платформа для встановлення та зміцнення відносин з урядовими установами, підприємствами та збройними силами в усьому світі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають