9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

НВЦ “Інфозахист” презентував новий комплекс радіотехнічної розвідки «Хортиця-М»

НВЦ «Інфозахист» в рамках чергової міжнародної виставки «Зброя та безпека-2017», яка проходить в Києві 10-13 жовтня 2017 року, вперше презентував мобільний засіб радіотехнічної розвідки «Хортиця-М».

Комплекс призначений для оцінки електромагнітного оточення, пошуку, виявлення та експрес-аналізу сигналів радіовипромінення. Він забезпечує визначення локації та джерел в УКХ/КХ діапазонах при спільній роботі з аналогічними мобільними комплексами. Також він здатний здійснювати автоматизоване виявлення, пеленгування та аналіз каналів керування та джерел радіовипромінення у робочому діапазоні частот.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defnse Express

Комплекс забезпечує декодування сигналів цифрового зв’язку у різних стандартах, автоматичне визначення координат та просторової орієнтації засобів комплексу, автоматичне визначення координат джерел радіовипромінення.

Хортиця-М встановлений на автомобільне шасі з високою прохідністю європейського виробництва з високою автономністю. Комплекс передбачає комфортне проживання екіпажу в кількості до чотирьох осіб. В середині машини, окрім необхідної апаратури радіоконтролю обладнані місця для відпочинку з додатковою шумоізоляцією та окремим входом, два ліжка, газова плита, умивальник із запасом питної води (60 літрів).. Комплекс може живитися від автономного джерела живлення протягом 12 годин, а також від промислової мережі.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають