9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

«НВП «Атлон Авіа» виконує БПАК А1-СМ Фурія в інтересах замовника

blankБезпілотний авіаційний комплекс (БПАК) А1-СМ Фурія, виробництва «НВП «Атлон Авіа» пройшов визначальні відомчі випробування в інтересах МО України і на сьогодні відбувається поставки комплексу в інтересах замовника.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Defence Express.

Про це під час презентація нових оборонних технологій та розробок подвійного призначення приватних компаній, яка відбулася на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Defense Express повідомив директор компанії «НВП «Атлон Авіа» Артем Вьюнник. За словами керівника підприємства, БПАК А1-СМ є модернізованою версією БПАК А1-С. В ньому, по суті, враховані всі зауваження, які були виявлені під час експлуатації в зоні проведення АТО на Донбасі попередньої версії моделі. Комплекс отримав набагато кращі характеристики та достатньо вузьку спеціалізацію – це ведення артрозвідка та забезпечення вогню артилерії.

Нова модифікація  БПАК А1-СМ Фурія влітку 2016 року пройшла визначальні відомчі випробування. На сьогодні нами вже підписаний контракт на постачання комплексів А1-СМ в інтересах оборонного відомства. Комплекс отримав достатньо вузьку спеціалізацію – це артрозвідка та обслуговування вогню артилерії. Для цього, в ньому реалізовані всі необхідні програмні та апаратні функції та можливості. Ми плануємо у найближчий час вивести модифікацію БПАК БПАК А1-СМ на державні випробування і в подальшому вийти на прийняття на озброєння – зазначив Артем Вьюнник.

Для довідки: А1-СМ «Фурія» – багатоцільовий безпілотний авіаційний комплекс, розроблений ТОВ «НВП «Атлон Авіа». ВІн призначений для ведення повітряної розвідки вдень та вночі, визначення координат цілі, коригування артилерії, конвоювання.

Останні новини:

Зараз читають