9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

Науково-виробниче об’єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Багатофункціональна платформа «Козак-7», як і бронемашина «Козак-5», базуватиметься на шасі Ford F-550, проте матиме одну кардинальну відмінність.

Замість посилення окремих елементів шасі, на підприємстві кардинально змінюють ходову частину завдяки встановленню комплексного рішення від компанії з однієї з країн НАТО, про що інформаційно-консалтинговій агенції Defense Express розповів один з розробників машини – Олексій Ревтов.

Цей комплект включає посилені мости, ресори, амортизатори, кардани, стабілізатори, нові стандартизовані за стандартом НАТО армійські ступиці коліс. При цьому його встановлення займає не більше двох годин.

blank
Шасі нового бронеавтомобіля “Козак-7”. Фото: Defense Express

Завдяки такому покращенню, “Практика” змогла підняти загальну вантожопідйомність шасі «Козак-7» до 12 тонн, проти 10 тонн у «Козак-5». Сьомий «Козак» оснащується стандартним для цього шасі 330-сильним турбодизелем V8 з об’ємом у 6,7-літрів, який поєднаний з 10-ступеневою автоматичною коробкою передач. Питома потужність складає 27,5 к.с./т.

blank
Шасі нового бронеавтомобіля “Козак-7”. Фото: Defense Express

Корисне навантаження нового шасі сягає 9 тонн, що, на думку розробників, дозволяє розмістити не тільки бронекапсулу, але і використати шасі для створення цілого сімейства військових машин. Наприклад, мобільного міномета, протитанкового комплексу, станції радіоелектронної боротьби чи радіотехнічної розвідки, машини управління БПЛА, тощо.

Крім того, серед продукції «Практики» є бронемашина «Козак-2М1», яка має несучий бронекорпус, та створювався у співпраці із представниками Десантно-штурмових військ ЗС України. Цю машину вже замовили для Сил спецоперацій, ДШВ, а також Морської піхоти ВМС України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають